Izabela Szafrańska w pięknym stylu pożegnała się z The Voice of Poland. Posłuchajcie!

Dzisiaj Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej walczyła o wejście do finału programu TVP 2 The Voice of Poland. Była jak zwykle rewelacyjna. Od swojego trenera Michała Szpaka otrzymała ocenę wyższą niż jej konkurentka, jednak widzowie zdecydowali inaczej i do finału weszła Natalia Zastępa. 

Lipniczanka najpierw wykonała utwór zespołu Bajm pt.: ,,Co mi Panie dasz”, czym oczarowała jury i publiczność. Potem zaprezentowała swój debiutancki singiel – ,,Zatapiam się”.

– Tworzyłam pewne rzeczy, komponowałam, pisałam teksty, natomiast nigdy nie ujrzało to światła dziennego. Teraz to jest dobry czas i moment, żeby pokazać to, co w duszy mam – mówiła 25-latka przed zaśpiewaniem własnej piosenki. – Bardzo chciałam, żeby to była ballada, bo najlepiej czuję się w takich klimatach.

https://www.youtube.com/watch?v=SBVsMlJVM20

– Iza, bardzo mi się podoba, że Ty tak samo przekonująco wypadasz w balladach, jak i w szybkich piosenkach. Taki wachlarz daje artystce możliwość i rozgrzania publiczności i wzruszania. To jest przepiękne. Nie jesteś jednowymiarowa, tylko masz w sobie i ogień i wrażliwość – podsumowała Patrycja Markowska.

https://www.youtube.com/watch?v=HEHCB7nk5ss

– Można było poczuć twoją pewność, pewność tego, że jesteś na scenie, że chcesz tam być i że finał to jest odpowiednia droga dla ciebie – mówił Grzegorz Hyży.

O przepustce do odcinka finałowego zdecydowali dziś widzowie oraz trener, czyli w przypadku Izy i jej konkurentki Natalii – Michał Szpak. Każdy z nas mógł wysłać na swojego faworyta nieograniczoną ilość SMS-ów (w określonym czasie). Następnie zebrane głosy sumowały się z opinią trenera. Miał on do dyspozycji 100 punktów, które musiał rozdzielić pomiędzy dwie swoje zawodniczki.

Michał Szpak przyznał, że Izę więcej kosztowała praca nad własnym utworem, dlatego przyznał jej 51% głosów, a Natalii 49%. Niestety w SMS-owym głosowaniu widzów zdecydowaną przewagę zdobyła konkurentka sądeczanki i to ona za tydzień będzie walczyć w finale The Voice of Poland.

Gratulujemy Izabeli Szafrańskiej wszystkich rewelacyjnych występów w programie i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.