Irena Michalska najbardziej utalentowaną młodą sądeczanką

Irena Michalska najbardziej utalentowaną młodą sądeczanką

Jubileuszowy Koncert Galowy połączony z wręczeniem Nagrody im. doktora Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia artystyczne przeszedł już do historii. Do grona najbardziej utalentowanych młodych sądeczan dołączyła Irena Michalska. Decyzją kapituły młoda licealistka została uhonorowana nagrodą patrona fundacji oraz przyznawaną po raz pierwszy z okazji 15-lecia Fundacji statuetką. 

Za wybitne osiągnięcia artystyczne w tym roku nominowano do nagrody siedmiu artystów: Nadię Kopkowicz, Julię Kudlik, Wiolettę Liber, Irenę Michalska, Mirandę Szczepańską, Jana Dominika oraz Krystiana Gizickiego. Podczas koncertu zaprezentowali się zgromadzonej w MCK Sokół publiczności.

Tradycyjnie publiczność wybrała swojego faworyta. W tym roku został nim Jan Dominik. Nagrodę odebrał z rąk prezesa fundacji Józefa Kaczmarczyka oraz przewodniczącej Rady Miasta Nowego Sącza Iwony Mularczyk.

Zadanie wyłonienia laureata nagrody im. doktora Jerzego Masiora powierzono powołanej specjalnie w tym celu kapitule w skład której weszli: Piotr Gryźlak, Janusz Michalik, Andrzej Mysłakowski, Wojciech Szpineter, Agata Rolka, Kazimierz Twardowski oraz Józef Kaczmarczyk.

Gratuluję wszystkim nominowanym oraz ich rodzicom i nauczycielom, bo bez nich ciężej byłoby Wam się tak pięknie rozwijać. Jesteście wspaniali! W tym roku, tak jak w poprzednich latach, werdykt nie był jednogłośny, bo zawsze dość mocno się spieramy. Nagrodę otrzymuje Irena Michalska – mówił Piotr Gryźlak, który od kilkunastu lat jest przewodniczącym kapituły.

Z racji jubileuszu nie zabrakło również miejsca na podziękowania dla wszystkich darczyńców fundacji. Wydarzeniu towarzyszyła także licytacja obrazu autorstwa patrona Fundacji.

Koncert poprowadzili Julia Kaczmarczyk oraz Jakub Bulzak.

Czytaj też:

Irena Michalska z „nerwicą w granicach normy” zgarnęła Grand Prix Fafika 2019

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama