VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP. Wiśniowski w „Złotej 15”

VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP. Wiśniowski w „Złotej 15”

VII Międzynarodowe Forum Stolarki VIP. Wiśniowski w „Złotej 15”

Firma Wiśniowski znalazła się w gronie najlepszych polskich firm z branży stolarki otworowej. Dyplomy „Złotej 15” rozdano w czasie VII. Międzynarodowego Forum Stolarki VIP.

Wybitne grono ekspertów i fachowców z branży budowlanej spotkało się w ramach wydarzenia już po raz siódmy. Bogaty program konferencji poruszał szereg zróżnicowanych tematów od recyklingu z udziałem ekspertów z EPPA, przez analizę trudnej sytuacji gospodarczej poprowadzoną przez ekspertów ze świata nauki – prof. dr. hab. Waldemara Rogowskiego czy dr. Artura Bartoszewicza, aż po prawne aspekty obecności na rynku francuskim.

Podczas wydarzenia nagrodzono producentów z branży w ramach rankingu “Złota 15” oraz “Odkrycie Roku 2022””. „Złota 15” to rozpoznawalne i innowacyjne polskie firmy, które w sumie generują ponad 17 mld złotych rocznego obrotu. Firma WIŚNIOWSKI, jako jeden z laureatów, otrzymała dyplom za wyjątkowe zasługi poniesione na rzecz rozwoju polskiej branży stolarki otworowej ostatnich dekad, w tym w szczególności produkcję, marketing i sprzedaż najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań, a także dynamiczną ekspansję eksportową promującą najlepsze polskie produkty dla szeroko pojętego budownictwa. Nagrodę odebrał Jacek Malinowski – Kierownik Sprzedaży Eksportowej Działu Obsługi Sprzedaży firmy WIŚNIOWSKI.

– Już ponad 33 lata staramy się odpowiadać na potrzeby klientów. Może się wydawać, że na rynku bram garażowych niemal wszystko zostało już wymyślone. Rzeczywistość pokazuje, że w naszej branży nigdy nie brakuje obszarów do rozwoju. Ostatnio do oferty marki WIŚNIOWSKI wprowadziliśmy pakiet RC2 dla bram segmentowych, który uzyskał certyfikat niezależnej jednostki akredytującej, instytutu IFT Rosenheim – mówił Jacek Malinowski, odbierając nagrodę.

Organizatorem wydarzenia jest Stolarka VIP, która od 14 lat wspiera, inspiruje i edukuje polską branżę stolarki otworowej podczas Konwentów Stolarki oraz w ramach działalności wydawniczej.

Przeczytaj również: Wiśniowski z jesienną ofertą specjalną 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama