Weekend Dnia Dziecka w kinie Helios. Kto chce bilety?

Najbliższy weekend w kinie Helios w Nowym Sączu upłynie pod znakiem Dnia Dziecka. Na najmłodszych i tych nieco starszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Nie dość, że na ekranie pojawi się aż pięć ciekawych propozycji, to na przybyłych czekać będą konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Mamy do rozdania cztery podwójne bilety na to wyjątkowe wydarzenie - dla Was i Waszych pociech.

Renault2

Co zrobić, aby otrzymać jedną z czterech wejściówek dla dziecka i opiekuna?

Wystarczy odnaleźć na naszym fanpage'u na Facebooku informację o konkursie i w komentarzu pod spodem odpowiedzieć na pytanie: jak wygląda wymarzony Dzień Dziecka?

Miło nam będzie również, jeśli post dotyczący rozdania udostępnicie na swoim profilu.

Konkurs trwa do jutra (30 maja) do godziny 20:00. Potem wybierzemy cztery najciekawsze i najbardziej kreatywne komentarze, a ich autorzy otrzymają podwójne wejściówki na seans z konkursami.

Zdobywcy biletów sami mogą wybrać dzień i godzinę przybycia na seans jednego z filmów. Lista pięciu weekendowych propozycji dla dzieci poniżej, a harmonogram seansów TUTAJ.


Paskudy. UglyDolls – Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym by być wspaniałym?!

Aladyn – bajkę o Alladynie chyba każdy zna, ale tym razem klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru.

Pokémon Detektyw Pikachu – Tim Goodman próbuje ustalić co wydarzyło się z jego zaginionym w tajemniczych okolicznościach ojcem - Harrym. Pomaga mu w tym detektym Pikachu. Wspólnie przemierzą ulice Ryme City, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie.

 

Panda i banda - Pewien niedoświadczony bocian dostarcza małą pandę pod niewłaściwe drzwi. Grupa przyjaciół: niedźwiedź, łoś, tygrys i królik stają przed wyzwaniem dostarczenia pandy do jej prawdziwego domu, po drugiej stronie ogromnej pustyni.

Dzień czekolady - to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret.

źródło: kino Helios

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.