Nowy Sącz: czwarte włamanie do sklepu jubilerskiego przy ul. Lwowskiej

23 lipca przed godziną 5 rano właściciel sklepu jubilerskiego zlokalizowanego przy ul. Lwowskiej otrzymał informację od sądeckiej policji, że po raz kolejny miało miejsce włamanie do jego lokalu.

WSB2020

Nieznany mężczyzna z kapturem na głowie dostał się do środka wybijając witrynę łomem. Złodziej zdążył ukraść wyroby ze srebra i zbiec. Został zarejestrowany przez kamery.

Właścicielem sklepu jest brat prezydenta Nowego Sącza - Stanisław Nowak.

-Do włamania do sklepu jubilerskiego przy ulicy Lwowskiej doszło w nocy 23 lipca. Wówczas zamaskowany sprawca wybił szybę, a następnie z witryny sklepu zabrał srebrną biżuterię.

-Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki z sądeckiej komendy, którzy zabezpieczyli ślady na miejscu zdarzenia. Nadal trwają intensywne czynności w tej sprawie- informuje Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

 

Fot. pixabay

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.