Cieniawa: zderzenie osobówek na DK 28. Jedna osoba poszkodowana

Dzisiaj około godziny 9:00 na drodze krajowej nr 28 w miejscowości Cieniawa (gmina Grybów) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowały łącznie trzy dorosłe osoby. Jedna z nich została poszkodowana.

Renault2

Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, jedno z uszkodzonych aut znajdowało się na środku drogi, drugie natomiast na poboczu, na terenie prywatnej posesji.

Strażacy zabezpieczyli teren i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie, która zgłaszała dolegliwości.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia ratunkowego, przekazano ratownikom medycznym osobę poszkodowaną i wspierano ich dalsze działania. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Wprowadzono ruch wahadłowy pojazdów. Usunięto pojazdy oraz pozostałości pokolizyjne z drogi - relacjonują funkcjonariusze PSP.

Na miejscu działali strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Cieniawa oraz OSP Ptaszkowa. Policjanci pracowali nad ustaleniem okoliczności zdarzenia.

fot. PSP w Nowym Sączu

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.