DK28. W wypadku zginął młody motocyklista z Podkarpacia

DK28. W wypadku zginął młody motocyklista z Podkarpacia

Wypadek, Cieniawa, dk28, nie żyje 27-latek

Tak jak tragicznie rozpoczął się sezon motocyklowy w naszym regionie, tak też się kończy. W dramatycznym wypadku, do którego doszło wczorajszym wieczorem w Cieniawie zginął młody człowiek – 27-latek z województwa podkarpackiego. Wystarczyła chwila nieuwagi. Długotrwała reanimacja nie przyniosła żadnego rezultatu. Znów śmierć była szybsza.

Ze wstępnych ustaleń grybowskiej Policji wynika, że 27-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego, kierując motocyklem marki KTM, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w jadącą z przeciwnego kierunku koparkę marki JCB. Pomimo przeprowadzonej reanimacji, w wyniku poniesionych obrażeń, motocyklista zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący koparką był trzeźwy, nie odniósł żadnych obrażeń.

– Przez wiele godzin, na miejscu prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych prowadzili oględziny. Na czas wykonywanych czynności, droga krajowa nr 28 w Cieniawie była całkowicie zablokowana. Zorganizowany został objazd, na który kierowali policjanci – relacjonuje komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze i przypominają, że za kierownicą wystarczy zaledwie chwila nieuwagi, by doszło do tragedii.

– Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich stosować – dla bezpieczeństwa swojego i innych – apeluje komisarz Justyna Basiaga.

Czytaj także: Nie żyje siedmioro młodych ludzi. Tak tragicznego sezonu motocyklowego nie było

Dramatyczny wypadek w Cieniawie. Nie żyje 27-letni motocyklista

Fot. PSP Nowy Sącz
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama