Chłopak z Krużlowej zadziwił jurorów Top Model

Chłopak z Krużlowej zadziwił jurorów Top Model

Sądeczanin Jakub Wrona postanowił podbić wybiegi świata mody. Mieszkańca Krużlowej (gmina Grybów) mieliśmy okazję zobaczyć we wczorajszym odcinku programu Top Model telewizji TVN. Chłopak zrobił wrażenie na jurorach.

18-latek już na początku przyznał, że nie ma doświadczenia w modelingu. Znajomi namawiali go jednak na udział w telewizyjnym show. – W szkole mówili o mnie, że fajnie się ubieram, jestem przystojny i podobam się dziewczynom – mówił chłopak. Jurorom zdradził, że miesięcznie podrywa około piętnastu dziewczyn.

Kuba został poproszony o pozowanie do zdjęć w kąpielówkach, z piłką do koszykówki.

Twarz super, uśmiech świetny, proporcje już dużo gorzej – podsumował Marcin Tyszka, juror i fotograf.

Da się nad nimi popracować – odparł sądeczanin.

Jurorzy zarzucili chłopakowi zbytnią pewność siebie, na co on stwierdził, że poprzez takie nastawienie można więcej osiągnąć w życiu.

– Martwię się, że ta pewność siebie może iść w za bardzo złą stronę. Nad tym musisz troszkę popracować, żeby ludzie cię polubili i brali cię na serio – radziła Joanna Krupa.

Jakub zyskał jednak aprobatę jury i dostał się do kolejnego etapu programu Top Model. Na tak zwanym boot campie zmierzy się z prawdziwie modelingowymi zadaniami.

Link do odcinka z udziałem Jakuba Wrony – TUTAJ

O nastolatku wspominaliśmy na naszych łamach już w marcu 2018 roku. Wtedy to wystąpił z kolegami na scenie Festiwalu Form Kabaretowych Fafik, organizowanego przez II LO w Nowym Sączu. Czwórka ówczesnych licealistów jako grupa OREO zdobyła nagrodę publiczności. Występ chłopaków i nas rozbawił do łez, dlatego postanowiliśmy opublikować rozmowę z Patrykiem Pawlakiem, Kubą Wroną, Piotrkiem Dudkiem i Krzyśkiem Nowakiem. Wywiad można przeczytać TUTAJ.

fot. screen programu TVN

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama