Gródek nad Dunajcem: pierwszy Festiwal "Ludzie Wody" już w najbliższy weekend

Od 13 do 15 września w Gródku nad Dunajcem odbędzie się pierwsza edycja festiwalu "Ludzie Wody".

- Chcemy zebrać w jednym miejscu ludzi o jednej pasji, pasji do wody. Po co? Aby wspólnie się zainspirować, nauczyć się nowych rzeczy i dobrze się bawić - tłumaczą ideę imprezy jej organizatorzy.

Festiwal odbędzie się w Ośrodku Wczasowym Stalownik, nad Jeziorem Rożnowskim.  W programie imprezy są szkolenia kajakowe, warsztaty z żeglarstwa, pickraftingu, bikeraftingu, z podstaw płetwonurkowania oraz budowy... tratwy z dętek samochodowych. Z prelekcjami przyjadą między innymi Aleksander Doba, Krzysztof Starnawski, kpt. Jerzy Radomski, Monika Witkowska, Dominik Szmajda, Kamila Kielar i Emil Witt. Zadbano też o rozrywkę: będzie więc koncert szanty przy ognisku, party boat, kino plenerowe, "Bal Pirata" oraz specjalna strefa chillout na której będziecie mogli pograć w planszówki z innymi uczestnikami festiwalu.

Zgłoszenia przyjmowane są TUTAJ

Szczegóły imprezy na plakatach:

BOBO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.