Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku gotowe do odebrania!

Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku gotowe do odebrania!

Zakończono prace nad budową Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku. Obiekt oczekuje na odbiór Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Na inwestycję udało się pozyskać fundusze unijne w wysokości 1,3 miliona złotych z puli Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowity koszt budowy to 3,3 mln zł. Centrum zostanie oddane do użytku pod koniec września.

Budynek, mający około 560 m2, oferuje swoim przyszłym użytkownikom salę do ćwiczeń, szatnie z sanitariatami, siłownię oraz salę konferencyjną. Wokół obiektu znajduje się jeszcze jedna siłownia, maszt informacyjny, parking, stojaki na rowery…

Centrum Aktywnego Wypoczynku już niebawem będzie miało swego rodzaju ciąg dalszy: gmina Chełmiec wspólnie z Fundacją Sądecką pozyskała 500 tys. złotych dotacji na budowę półtorakilomertowego odcinka ścieżki rowerowo-biegowej, która poprowadzi wałami. W przyszłości oba obiekty zostaną połączone z trasą EuroVelo 11.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.