Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku gotowe do odebrania!

Zakończono prace nad budową Centrum Aktywnego Wypoczynku w Świniarsku. Obiekt oczekuje na odbiór Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Na inwestycję udało się pozyskać fundusze unijne w wysokości 1,3 miliona złotych z puli Regionalnego Programu Operacyjnego. Całkowity koszt budowy to 3,3 mln zł. Centrum zostanie oddane do użytku pod koniec września.

wsb3

Budynek, mający około 560 m2, oferuje swoim przyszłym użytkownikom salę do ćwiczeń, szatnie z sanitariatami, siłownię oraz salę konferencyjną. Wokół obiektu znajduje się jeszcze jedna siłownia, maszt informacyjny, parking, stojaki na rowery...

Centrum Aktywnego Wypoczynku już niebawem będzie miało swego rodzaju ciąg dalszy: gmina Chełmiec wspólnie z Fundacją Sądecką pozyskała 500 tys. złotych dotacji na budowę półtorakilomertowego odcinka ścieżki rowerowo-biegowej, która poprowadzi wałami. W przyszłości oba obiekty zostaną połączone z trasą EuroVelo 11.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.