Była tak pijana, że policjanci nie mogli jej zbadać alkomatem. Sprawa jest wyjaśniana

Była tak pijana, że policjanci nie mogli jej zbadać alkomatem. Sprawa jest wyjaśniana

Biała Niżna, kompletnie pijana kobieta

Kronika zdarzeń. Kompletnie pijana kobieta zjechała z drogi wojewódzkiej nr 981 w miejscowości Biała Wyżna i wjechała do rowu. Policjanci nie byli w stanie sprawdzić ile sprawczyni ma promili alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło 22 lutego około godziny 18:40. Wówczas dyżurny Komisariatu Policji w Grybowie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Biała Niżna w przydrożnym rowie znajduje się samochód marki Volkswagen, a w środku siedzi kobieta, z którą utrudniony jest kontakt i wyczuwalna woń alkoholu. W akcji udział brali strażacy z: OSP Biała Niżna, JRG1 PSP Nowy Sącz, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

– Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie została jej pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Z uwagi na jej stan wykonanie badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu nie było możliwe. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane w postępowaniu, które prowadzi Komisariat Policji w Grybowie – poinformowała naszą redakcję komisarz Justyna Basiaga, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na obecną chwilę Policja nie podaje wyniku badań na zawartość stężenia alkoholu we krwi. Informacja zostanie uzupełniona w przyszłym tygodniu.

Czytaj także: Rachunek grozy „zabije” basen w Chełmcu? Kwota podwyżki za gaz zwala z nóg…

Fot. OSP Biała Niżna

 

Share on twitter
Share on facebook