Brakuje już tylko połowy kwoty do spełnienia marzenia Natalii Szczypuły

Brakuje już tylko połowy kwoty do spełnienia marzenia Natalii Szczypuły

Natalia Szczypuła, płyta, zbiórka

Ponad 23 tysiące udało się dotychczas zebrać nowosądeczance Natalii Szczypule na wydanie swojej pierwszej płyty. Zbiórka jest na półmetku. Dla wspierających artystka przewidziała niespodzianki, w tym płyty z numerowanej, limitowanej serii wraz z autografem.

Jak już informowaliśmy naszych Czytelników, podziwiana i doceniana w prestiżowych konkursach sądeczanka Natalia Szczypuła potrzebuje wsparcia finansowego, aby ,,podarować” słuchaczom swoje marzenie, czyli pierwszą płytę. Tak niewiele potrzeba, by krążek się ukazał.

Artystka bardzo długo czekała na ten moment. Planowała wydanie płyty dwa lata temu, później w ubiegłym roku, niestety okoliczności okoliczności przeszkodziły jej w realizacji celu. Gotowy materiał grzecznie czekał w szufladzie, bo ograniczenia pandemiczne uniemożliwiły Natalii pracę. Wreszcie się udało. Na krążku znajdą się utwory, którymi słuchacze mogli się już ,,delektować” w sieci, ale i takie, które do tej pory nie ujrzały światła dziennego. Aby tak się stało, artystka potrzebuje minimum 40 tysięcy złotych. Ponad połowę kwoty udało się już zebrać.

– Kochani! Dziękujemy Wam za ogrom wsparcia dla naszej muzyki! Jesteśmy już coraz bliżej wydania naszej płyty autorskiej, a to właśnie dzięki Wam – napisała w mediach społecznościowych Natalia.

Zebrane pieniądze pozwolą artystce przygotować płytę oraz ją wydać. Do tej pory wszystko finalizowała sama, ale koszt wydania oraz promocji płyty to próg, który trudno jej przeskoczyć. Składają się na niego: nagrania, miks dźwięku, mastering, grafik, tłocznia, działania promocyjne, dystrybucja itp.

Szalona góralka zakochana w muzyce

Natalia Szczypuła pochodzi z Nowego Sącza. Jest wokalistką, autorką tekstów i nauczycielką śpiewu. Wychowała się w domu, w którym słuchało się muzyki z przesłaniem. Szczególnie bliskie jej sercu są: soul, jazz oraz dzięki tacie – gospel. Jest absolwentką Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. W 2020 roku artystka dała się poznać większej publiczności dzięki występom w 11. edycji programu telewizyjnego ,,The Voice of Poland”. Tam okrzyknięto ją zjawiskiem i diamentem. Sądeczanka dotarła do finału muzycznego show.

W lipcu ubiegłego roku Natalia wyśpiewała Grand Prix na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych w Polsce ,,Ladies’ Jazz Festival”, a w styczniu tego roku głosami słuchaczy została wybrana ,,Wokalistką Roku 2021″ na portalu ,,Muzykoholicy.com”. Jej kolejne utwory były ucztą dla uszu i w mig stawały się hitami. Więcej o Natalii przeczytacie —>TUTAJ.

Artystka jest także finalistką plebiscytu im. Danuty Szaflarskiej ,,Genialni Lokalni Globalni”, o czym informujemy —> TUTAJ.

Fot. Natalia Szczypuła Management

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.