Kto pomoże Natalii Szczypule spełnić marzenie o płycie? ,,Z całego serca wierzę, że się uda”

Kto pomoże Natalii Szczypule spełnić marzenie o płycie? ,,Z całego serca wierzę, że się uda”

Podziwiana i doceniana w prestiżowych konkursach sądeczanka Natalia Szczypuła potrzebuje wsparcia finansowego, aby ,,podarować” słuchaczom swoje marzenie, czyli pierwszą płytę. Tak niewiele potrzeba, by krążek się ukazał. Chcesz pomóc? Kliknij —>TUTAJ i dołącz do zbiórki.

Natalia Szczypuła pochodzi z Nowego Sącza. Jest wokalistką, autorką tekstów i nauczycielką śpiewu. Wychowała się w domu, w którym słuchało się muzyki z przesłaniem. Najbliższy jej sercu jest soul, ale dzięki tacie także gospel. Kiedy uczyła się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a później studiowała na London Centre of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii, pokochała również jazz. W 2020 roku artystka dała się poznać większej publiczności dzięki występom w 11. edycji programu telewizyjnego ,,The Voice of Poland”. Tam okrzyknięto ją zjawiskiem i diamentem. Sądeczanka dotarła do finału muzycznego show.

W lipcu ubiegłego roku Natalia wyśpiewała Grand Prix na jednym z najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych w Polsce ,,Ladies’ Jazz Festival”, a w styczniu tego roku głosami słuchaczy została wybrana ,,Wokalistką Roku 2021″ na portalu ,,Muzykoholicy.com”. Jej kolejne utwory były ucztą dla uszu i w mig stawały się hitami.

Grosik na marzenia Natalii

Teraz artystka chce słuchaczom ,,dać” swoje marzenie. Potrzebuje jednak wsparcia.

,,Nie jestem w stanie obliczyć jak długo czekaliśmy na ten moment! Miał nadejść dwa lata temu, rok temu… Niestety, okoliczności przeszkodziły nam w realizacji naszego celu. Gotowy materiał grzecznie czekał w szufladzie, bo ograniczenia pandemiczne uniemożliwiły nam pracę. Walczyliśmy, ale mimo wszystko świat troszkę opóźnił nasze działania. Ale przyszła w końcu ta chwila! Chcemy podarować Wam naszą pierwszą płytę autorską, nasze kompozycje, nad którymi pracowaliśmy wiele godzin w zaciszu salki do ćwiczeń, żeby przygotować je dla Was jak najlepiej. Będą na niej utwory, które być może słyszeliście już w sieci, ale i takie, które nie wyszły do tej pory na światło dzienne” – wyznaje Natalia Szczypuła.

Wspólnie możemy wszystko!

Natalia i Michał Bober są na podobnym etapie kariery i od dawana się wspierają. Postanowili wspólnie założyć zrzutki i poprosić o wsparcie finansowe swoich słuchaczy. Pieniądze pozwolą młodym artystom przygotować płyty oraz je wydać. Do tej pory wszystko finalizowali sami, ale koszt wydania oraz promocji płyty to próg, który trudno im przeskoczyć. Co się na niego składa? Nagrania, miks dźwięku, mastering, grafik, tłocznia, działania promocyjne, dystrybucja itp.

,,Nie jest to wszystko takie proste, ale z całego serca, cały czas, niezmiennie wierzę, że się uda. Wydanie płyty autorskiej jest dla każdego artysty celem, marzeniem, spełnieniem. Dlatego nie poddajemy się! Wasze przychylne reakcje podczas koncertów, czy w odpowiedzi na nasze single pozwalają nam wierzyć, że wspólnie możemy wszystko! Oczywiście odwdzięczymy się Wam za wsparcie. Każda, nawet najmniejsza pomoc, będzie na wagę złota. A w ramach podziękowania przygotowaliśmy dla Was pakiet nagród i niespodzianek w ramach których możecie np. zdobyć limitowane numerowane egzemplarze płyt z autografem. Udostępnianie zrzutki i przekazywanie informacji dalej będzie dla nas również ogromną pomocą” – apeluje wokalistka Natalia Szczypuła.

Natalię Szczypułę można podziwiać, chwalić jej talent, a można też dać wyraz swojego podziwu i dorzucić cegiełkę na jej marzenie. Link do zrzutki na wydanie płyty —>TUTAJ. 

Przypominamy, wokalistka została także jedną z piętnastu finalistów tegorocznego rankingu ,,Genialni Lokalni Globalni” im. Danuty Szaflarskiej. 18 czerwca poznamy zwycięzcę. W poprzednich edycjach laureatkami zostały: ceniona w Polsce i na świecie aktorka Joanna Kulig, śpiewaczka operowa Sylwia Olszyńska, zdobywająca uznanie w Europie oraz blogerka Justyna Stasiek-Harabin. Więcej szczegółów —>TUTAJ.

Natalia Szczypuła

Fot. Agata Lidla/
The Voice of Poland prt sc

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.