Bike Atelier zaprasza: bezpiecznie na dwóch kółkach

Bike Atelier zaprasza: bezpiecznie na dwóch kółkach

W pierwszy weekend września (31.08-2.09), w nowo wybudowanym miasteczku rowerowym i na torze Pump Track w Nowym Sączu odbędzie się impreza dla całych rodzin pt. „Bezpieczny powrót do szkoły”. Gościem specjalnym będzie czołowy zawodnik w kolarstwie ekstremalnym, wielokrotny mistrz Polski, Gustaw Dądela.

Sklep Bike Atelier w Nowym Sączu zaprasza wszystkich do tego, by rowerowo zakończyć wakacje. Ta trzydniowa impreza wypełniona będzie atrakcjami, którego przypadną do gustu wszystkim, niezależnie od wieku. Już pierwszego dnia rowerzyści będą mogli przetestować topowe rowery Merida, których wartość przekracza nawet 25 000 zł, a ci którzy wolą pojazdy mechaniczne, będą mogli wykonać jazdę próbną za kierownicą samochodu marki Skoda.

W sobotę w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej (ul. Nadbrzeżna), w miasteczku rowerowym, odbędą się konkursy praktyczne i teoretyczne związane z jazdą na dwóch kółkach. Do udziału zaproszone są zarówno dzieci (też te najmłodsze, na rowerkach biegowych), jak i ich rodzice. Będą oni mogli powalczyć o nagrody rzeczowe, w tym Skodę na weekend.

W niedzielę impreza przeniesie się na tor Pump Track (al. Piłsudzkiego 4), gdzie rozegrane zostaną zawody w jeździe indywidualnej na czas oraz konkursy sprawnościowe. Zwycięzca będzie mógł liczyć na indywidualne lekcje u gościa specjalnego, Gustawa Dądeli, wielokrotnego mistrza Polski w konkurencjach BMX i four cross. Reprezentant kraju i uczestnik mistrzostw świata poprowadzi także krótkie szkolenie z jazdy na torze dla wszystkich obecnych i sam da pokaz swoich umiejętności.

Szykuje się naprawdę fajna impreza. Świetna zabawa, możliwość polepszenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalisty, a co najważniejsze sprawdzenia swojego poziomu jazdy z pomiarem czasu. Rodzinna atmosfera, bezpłatne warsztaty dla najmłodszych  i „testday” najnowszych rowerów Merida. Nic tylko przychodzić! Zapraszam wszystkich na wspólne zdjęcie podczas eventu – mówi Gustaw Dądela.

Dodatkowe atrakcje zapewnią partnerzy tego wydarzenia: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego i Grupa Ratownictwa Specjalnego (z psami). Organizatorami są: salon Skoda Autoremo, MOSiR Nowy Sącz, a także sklep Bike Atelier w Nowym Sączu.

materiał partnera

Share on twitter
Share on facebook