DTS 400+ trafił na aukcję! To akcje, których wartość będzie rosła! :)

DTS 400+ trafił na aukcję! To akcje, których wartość będzie rosła! :)

Choć niedawno, bo w czerwcu ukazało się 400. wydanie „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, to limitowana, ekskluzywna wersja gazety już przeżywa swój drugi obieg. Na popularnej witrynie ogłoszeniowej olx, jubileuszowy numer DTS można nabyć za… 19 zł.


Nasza reakcja, kiedy czujni Czytelnicy, podzielili się z nami tym ogłoszeniem, była – jak można się domyślić – niecenzuralna. Ktoś jest na tyle bezczelny, że chce zarobić na produkcie, który my oddajemy naszym Czytelnikom zupełnie za darmo.

Kiedy jednak emocje opadły, nasze ego poczuło się tym ogłoszeniem nawet lekko połechtane. DTS to w końcu produkt z najwyższej półki. Ktoś, kto zamieścił ten wpis, ocenił wartość naszego pisma na kwotę nawet dwukrotnie przewyższającą wartość popularnych, branżowych czasopism. Tymczasem wydanie „400+” jest na
rynku dopiero dwa miesiące. Aż serce rośnie, gdy pomyślimy, ile limitowana edycja DTS będzie warta za rok, dwa, a ile za 10 lat.Wygląda na to, że „Dobry Tygodnik Sądecki” to po prostu dobra inwestycja w przyszłość.

Zainteresowanych otrzymaniem akcji, których wartość – gwarantujemy!- nigdy nie spadnie, a może tylko rosnąć, zapraszamy do redakcji.

Można też pobrać bezpłatnie pdf:

 

Share on twitter
Share on facebook