ATRAMENT & PRZYJACIELE W SPÓŹNIONYM SŁOWIKU! MAMY DLA WAS BILETY!

ATRAMENT & PRZYJACIELE W SPÓŹNIONYM SŁOWIKU! MAMY DLA WAS BILETY!

Empatyczne i życiowe teksty, zabawa blues-rockową konwencją, kameralna – na poły szamańska, na poły szatańska – atmosfera koncertów oraz świetny kontakt z publicznością, to wszystko znaki rozpoznawcze zespołu ATRAMENT rock & blues band, którego sądeczanom przedstawiać specjalnie nie trzeba. Utworzona w 2009 roku w Nowym Sączu grupa stosunkowo szybko osiągnęła akceptację lokalnej społeczności. Obecnie muzycy koncertują w całej Polsce, mając na koncie wiele udanych występów na scenach różnego kalibru. Zespół bierze udział w festiwalach, przeglądach, konkursach i spotkaniach. Może poszczycić się autorskim repertuarem dopełnianym twórczo interpretowanymi coverami z szeroko pojętej muzyki rockowej i bluesowej. Aktualnie grupa promuje swój nowy album pt. „Trasa I”, na którym znalazły się wyłącznie autorskie kompozycje lidera zespołu Sebastiana Atramenta.

Zatem jeśli lubicie melodyjne rockowo-bluesowe brzmienia, piosenki, które można zanucić i przy których można potańczyć, to ten koncert jest właśnie dla Was. Całość wydarzenia zmaterializuje się w pięknym ogrodzie kawiarni „Spóźniony Słowik” w Nowym Sączu, a na scenie – oprócz zespołu ATRAMENT rock & blues band w składzie: Sebastian Atrament (śpiew, gitara elektryczna), „Maross Rock” (gitara basowa), Piotr „Pałan” Pałancewicz (instrumenty klawiszowe), Artur Słysz (perkusja), wystąpią gościnnie zaproszeni muzycy.

***

Czytelniku! Oto szansa dla CIEBIE, by zgarnąć darmową wejściówkę na:

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o koncercie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim podaj, jaki tytuł nosi pierwszy singiel promujący nadchodzącą solową płytę Sebastiana Potoczka?

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku (6 października) do godz. 10.00. Później wyłonimy zwycięzców.

Po rozstrzygnięciu konkursu bilety będzie można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz. 8-15, a zaproszenia zrealizować w dniu koncertu, czyli w

 

SOBOTĘ, 10 PAŹDZIERNIKA 2020

w kawiarni „Spóźniony Słowik” (Nowy Sącz)

START: godz. 19:00

[ LINK DO WYDARZENIA: www.facebook.com/events/630411257678002/ ]

Zapraszamy do zabawy!