ARKADIO I MICZU UPOMINAJĄ Z MALEJONKIEM – ZOBACZ NAJNOWSZY KLIP

Właśnie światło dzienne ujrzał klip do utworu upoMINA z gościnnym udziałem Darka Malejonka. To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu – „NaCZYNIE”.

Posłuchaj 

W drugim utworze który znajdziemy na krążku, duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy – grzeszących upominać.

Cała płyta „NaCZYNIE” to muzyczna opowieść której “nić fabularną” stanowią uczynki miłosierdzia względem duszy. Jest barwna, ponieważ stanowi zderzenie zabawy wieloznacznością słów, łączenia przeróżnych gatunków muzycznych (od brzmienia symfonicznego, poezji śpiewanej, czy ethno, przez reggae i folk, na muzyce elektronicznej i cięższym rocku skończywszy), oraz wrażliwości muzycznej uznanych artystów z przeróżnych rejonów polskiej sceny muzycznej.

Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa RTCK.
Projekt został objęty patronatami między innymi Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, Światowych Dni Młodzieży, oraz Biskupa Rysia jako duchowego kierownika projektu. Płyta jest wspólnym dziełem Arkadio oraz producenta muzycznego, autora bitów i wokalisty Micza (Michał Ziomek).

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.