Andrzej Czerwiński o Ludomirze Handzlu: pochwalam, że zaczyna oszczędności od siebie

Dziś poseł Andrzej Czerwiński spotkał się z mediami, aby na trzy miesiące po wyborach podzielić się swoimi spostrzeżeniami związanymi ze zmianami w Nowym Sączu i na Sądecczyźnie. Jego zdaniem decyzje jakie podejmuje prezydent Ludomir Handzel przyczynią się do sprawniejszego zarządzania miastem. 

PROTKASA3

– Nie minęło jeszcze 100 dni od momentu wejścia prezydenta do gabinetu, ale już widać, że chce skutecznie działać. W budżecie jest tydziestomilionowy deficyt, który trzeba zrównoważyć, aby nie obiecywać ludziom tego, czego później nie można zrealizować. Pochwalam, że zaczyna oszczędności od siebie – mówił poseł Czerwiński

Poseł przyznał, że oszczędności uzyskane z tego tytułu nie będą bardzo znaczące w kontekście budżetu, jednak sam fakt rozpoczęcia zmiany od samego siebie i konsekwentne ograniczenie wydatków pozytywnie motywuje wszystkich do pracy.

-Społeczeństwo dało carte blanche prezydentowi Ludomirowi Handzlowi i ja tą nadzieję graniczącą z pewnością, że nie zawiedzie społeczeństwa  – podzielam. Wiedzę, że nie boi się podejmować kontrowersyjnych decyzji – dodał 

Przyznał też, że ma nadzieję, iż reprezentujący Platformę Obywatelską Piotr Lachowicz zostanie sekretarzem miasta.

-Prawo i Sprawiedliwość upomniało się w Nowym Sączu o wszystko co mogło i skonsumowało wszystkie możliwe stanowiska w prezydium rady. Pani Iwona Mularczyk została szefową rady i dobrała sobie wszystkich zastępców z klubu PiS. Świadczy to o tym, że wszystko to co mogą wziąć, zawsze wezmą. (…) Chciałbym, aby prezydent wykorzystał Piotra Lachowicza. Gdybym ja miał takiego człowieka pod ręką, to byłbym pewien, że ratusz będzie dobrze zarządzany – oświadczył Andrzej Czerwiński.

 

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]