Kickboxing. Dwóch sądeckich wojowników w elitarnym gronie!

Popularny portal internetowy www.kick-boxing.org pokusił się o wybór dziesięciu najlepszych kickboxerów w Polsce, jeśli mowa o roku 2019.

ANDRZEJ DANEK I PAWEŁ CIEŚLICKI ZNÓW W SANDECJI?

W tym gronie znalazło się aż dwóch zawodników z Nowego Sącza. Łukasz „Boom Boom” Pławecki uplasował się na drugim miejscu, zaś Rafał Dudek został sklasyfikowany na siódmej pozycji.

SANDECJA ZAGRA SPARING ZE STALĄ RZESZÓW. GDZIE I KIEDY?

Pierwszy z reprezentantów miasta nad Dunajcem wywalczył tytuł mistrza świata WFMC w kategorii półśredniej -77 kg oraz został mistrzem świata ISKA w wadze -77 kg. Dudek pokonał na punty Białorusina Żorę Akopyana, w trakcie DSF Kickboxing Challenge 20 w Krakowie. Warto dodać, że jego rywal to nie byle kto – wygrał bowiem turniej Tatneft w Rosji. Dudek okazał się jak na razie jedynym pogromcą utalentowanego Białorusina (rewanż odbędzie się w Mińsku już 29 lutego). Poza tym sądeczanin okazał się lepszy od Jerzego „Jurasa” Wrońskiego w trakcie gali DSF Kickboxing Challenge.