5 stycznia, Nowy Sącz: Teatr Nowy zaprasza na spektakl "Sara"

5 stycznia o godz. 18:00 zapraszamy do Teatru Nowego w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 36) na spektakl “Sara

dts

Nastoletnia Sara to harda wychowanka sierocińca, która pod skorupą bezwzględności skrywa palącą potrzebę miłości. Dziewczyna dostrzegając szansę na szczęśliwą przyszłość popada w fascynację, która zmienia i komplikuje bieg jej życia. Z tytułową bohaterką spotykamy się w momencie gdy konfrontując się z przeszłością szuka drogi do przebaczenia nie tylko innym, ale także sobie.

Spektakl inspirowany prawdziwą historią przedstawia obraz współczesnego świata, w którym bliskość i akceptacja to towar najbardziej pożądany i najmniej dostępny.

Po raz pierwszy w tytułowej roli wystąpi Patrycja Łobodzińska – absolwentka Studium Aktorskiego Przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, która dołączyła do zespołu Teatru Nowego w październiku.

Bilety w biurze Teatru Nowego (ul. Jagiellońska 36)
Rezerwacja online: http://www.teatrnowysacz.pl/jakie-jest-twoje-marzenie-sara/ oraz telefonicznie 793 397 984 I 506 205 595

 

MebleBugajski

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.