Zyskaj narzędzie, jakiego potrzebujesz!

Zyskaj narzędzie, jakiego potrzebujesz!

narzędzie jakiego potrzebujesz

NFHotel zapewnia połączenie channel managerem z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi na rynku. Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu każdej rezerwacji oraz aktualizacji cen i dostępności w extranetach. Już nie musi tego robić, od tego jest Twój program hotelowy.

NFHotel zapewnia połączenie channel managerem z najważniejszymi portalami rezerwacyjnymi na rynku. Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu każdej rezerwacji oraz aktualizacji cen i dostępności w extranetach. Już nie musi tego robić, od tego jest Twój program hotelowy.

Usiądź wygodnie i dowiedz się co jeszcze zyskujesz!

  • połączenie z Booking.com, grupą Expedia, AirBNB, Noclegi.pl
  • najlepsze czasy połączeń na rynku;
  • elastyczny cennik;
  • widoczne źródło rezerwacji.

Pokaż swój obiekt!

Dzięki udostępnieniu obiektu na najważniejszych portalach OTA, docierasz do większej liczby gości i zyskujesz więcej rezerwacji. Rezerwacje takie w czasie rzeczywistym znajdują się w kalendarzu, a Ty otrzymujesz ich potwierdzenie elektroniczne. Dzięki temu zawsze trzymasz rękę na pulsie. Jeśli jakaś rezerwacja zostanie zrobiona bezpośrednio w Twoim obiekcie, dostępność tego pokoju/ apartamentu na portalach automatycznie się zaktualizuje. Masz pewność, że wszystkie dane są poprawne i zapominasz o pomyłkach.

Dostosuj ceny!

Dzięki ogromnym możliwościom cennika NFHotel, możesz ustawić inne ceny na każdy z kanałów, ustalać różne sezony, pakiety, dodawać ograniczenia i restrykcje. Kiedy potrzebujesz, kilkoma kliknięciami ustawisz blokadę, która będzie też widoczna w portalach. Możesz też udostępnić tylko część swoich standardów. Wszystko tu jest w Twoich rękach!

Efektywnie zarządzaj!

Dzięki ikonom, od razu widzisz źródło każdej rezerwacji w grafiku. Możesz generować raporty rezerwacji, żeby wiedzieć który kanał jest najbardziej skuteczny.

Ciesz się efektami!

Odkryj nasze połączenie channel managerem z portalami OTA i zobacz jak usprawni to Twoją pracę i pomoże wejść Twojemu obiektowi na wyższy poziom!

 

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Chwilówki – co warto o nich wiedzieć?

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.