Zostali zatrzymani za włamanie. Odpowiedzą też za narkotyki

Zostali zatrzymani za włamanie. Odpowiedzą też za narkotyki

policja

Kryniccy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież z włamaniem. Jednak to nie wszystko, za co przed sądem odpowiedzą młodzi mężczyźni. W ich miejscach zamieszkania znaleziono bowiem narkotyki.

Zgłoszenie o włamaniu do drewnianego kiosku handlowego w Krynicy-Zdroju policjanci otrzymali 22 marca. Ktoś ukradł stamtąd kasetkę z pieniędzmi. Na miejsce udał się zespół dochodzeniowo-śledczy z krynickiego komisariatu, by ustalić w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia. Ponadto technik kryminalistyki zabezpieczył wszelkie ślady.

Wkrótce mundurowi ustalili, że sprawcami kradzieży są dwaj mężczyźni. Ich rysopis trafił do wszystkich funkcjonariuszy z Krynicy. Na osoby, które odpowiadały wyglądem tym opisywanym, trafili 26 marca policjanci patrolujący miasto. Dwaj 22-latkowie zostali wylegitymowani i zatrzymani.

– Młodzi kryniczanie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi od roku do 10 lat więzienia. Ponadto odpowiedzą również za posiadanie marihuany oraz ecstasy, które zostały zabezpieczone przez policjantów w ich miejscach zamieszkania – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Mostki. Auto wypadło z drogi i staranowało słup

Reklama