Znany komentator zapowiada mecz nowosądeckiej A Klasy

Znany komentator zapowiada mecz nowosądeckiej A Klasy

Zbliżający się mecz piłkarski w sądeckiej A Klasie, pomiędzy ULKS Przydonica i Budowlanymi Jazowsko doczekał się dosyć nietypowej zapowiedzi. Na to spotkanie, które odbędzie się 26 maja, zaprasza na Facebooku znany komentator Canal+ Sport.

Wojciech Jagoda to były piłkarz warszawskich klubów Hutnik, Legia oraz Polonia, który występował tam w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce wystąpił w 34 meczach, ale w swojej karierze zaliczył również egzotyczne przygody grając w Australii, Singapurze, Malezji, a także w Niemczech. Po zakończeniu kariery zawodniczej rozpoczął pracę w mediach, gdzie najpierw związany był z telewizją nSport, a od 2013 roku z Canal+ Sport.

Dzisiaj o godzinie 13:20 na jego profilu w portalu społecznościowym Facebook pojawiła się nietypowa dosyć zapowiedź, bo na mecz sądeckiej A Klasy. – Zaproszenie mam, przede wszystkim dla ludzi z Nowego Sącza i okolic. Ale fani dobrego futbolu z innych, równie pięknych rejonów kraju, też są mile widziani. W imieniu i z upoważnienia Dawid Sadłoń zapraszam Was na mecz klasy A pomiędzy ULKS Przydonica i Budowlani Jazowsko. Mecz odbędzie się w niedzielę 26 maja. Start o 17 – taki wpis zamieścił na swoim prywatnym koncie Wojciech Jagoda.

Można by uznać, że być może to jakaś przypadkowa sytuacja, jednak wydaje się, że całkiem przemyślana strategia marketingowa. Dlaczego? Słowa wsparcia za pośrednictwem mediów społecznościowych dla ULKS Przydonica przesyłali już byli reprezentanci Polski, napastnik Tomasz Frankowski oraz bramkarz Arkadiusz Onyszko.

Foto: ULKS Przydonica / Wojtek Jagoda

Czytaj także: Brutalny atak hakerów na parafię w Nowym Sączu!

 

Reklama