Zmiana organizacji ruchu w związku z remontem ul. Nawojowskiej

Zmiana organizacji ruchu w związku z remontem ul. Nawojowskiej

zmiana organizacji ruchu Nowy Sącz

Od poniedziałku 23 maja do 29 maja zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Traugutta-Nawojowska-29 Listopada. Kierowcom zostanie możliwość prawoskrętu z ul. 29 Listopada w ul. Nawojowską. Utworzony będzie także lewoskręt z ul. Nawojowskiej w ul. 29 Listopada prawym pasem. Jednak to nie koniec zmian. 

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że od 30 maja do 18 czerwca zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Traugutta-Nawojowska-29 Listopada. Ulica Traugutta będzie zamknięta od skrzyżowania z ul. Krokowskiego i ul. Żulińskiego. Na tym odcinku zachowany będzie dojazd do posesji.

,,Dojazd do posesji i zakładów zlokalizowanych przy ul. Nawojowskiej na odcinku od ul. Kolejowej do ul. Traugutta możliwy będzie od strony ul. Kolejowej. Jeśli nie będzie ulewnego deszczu, skrzyżowanie ponownie otwarte zostanie w dniach 19-20 czerwca” – informuje MZD w Nowym Sączu.

Podczas robót drogowych zostanie wykonane frezowanie nawierzchni bitumicznej oraz korytowanie pod warstwy konstrukcyjne. Powstaną także studzienki ściekowe z przykanalikami oraz oświetlenie uliczne. W tym czasie zostanie również przebudowana sieć wodociągowa oraz sieć gazowa wzdłuż zamkniętego odcinka ul. Nawojowskiej.

Źródło: MZD Nowy Sącz 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.