Życzyłbym każdemu takiego życia jakie mam

Życzyłbym każdemu takiego życia jakie mam

Karol Tomasiak

Karol Tomasiak jest znany stałym Czytelnikom DTS. Przed trzema laty był stażystą w naszej redakcji a jego teksty można było przeczytać na naszych łamach. Dziś Karol ma 23 lata, jest studentem trzeciego roku filologii angielskiej w PWSZ w Nowym Sączu i wolontariuszem w stowarzyszeniu Robimy Coś Więcej. Jego największą pasją jest śpiew. Ostatnio wspólnie z Tomaszem Wnukiem nagrali film „Karol Tomasiak. Życie jest fajne”, który zdobywa uznanie wśród internautów.

– Jak powstał film „Życie jest fajne”?

– Pomysł na film o takiej tematyce pojawił się w naszych głowach już dość dawno, jednak musieliśmy uzgodnić szczegóły związane z realizacją naszych pomysłów. Dodatkowo Tomek, reżyser owego filmu, miał zrealizować projekt na studia – stworzyć na zaliczenie film. Więc tak przy którejś wspólnej herbacie padło pytanie, czy zgodziłbym się być bohaterem jego produkcji. I tak doszło do realizacji.

– Dla Ciebie to było wyzwanie? Przełamać się, szczerze opowiedzieć o sobie?

– Przyznam, że i tak i nie. Tomka znam dość dobrze, lubimy się, jednak moją historię do tej pory znało kilka osób mi bliskich. Oczywiście miałem obawy, czy dobrze robię, że aż tak się otwieram, ale z tyłu głowy miałem myśl: „Nie robisz tego dla siebie, ale pomagasz komuś, kto tego potrzebuje”. Dodatkowo na planie czułem się całkiem swobodnie, z resztą wśród znajomych każdy by się czuł jak w domu.

– Masz poczucie, że ten film ma jakąś misję do spełnienia? (…)

Całość przeczytasz za darmo w najnowszym numerze DTS dostępnym pod linkiem:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.