Zmarł wicewójt gminy Chełmiec Jan Królikowski

Zmarł wicewójt gminy Chełmiec Jan Królikowski

Jan Królikowski

Zmarł Jan Królikowski – społecznik działający na rzecz samorządu, a niegdyś zastępca wójta gminy Chełmiec. Informację o jego śmierci przekazano na oficjalnej stronie chełmieckiego urzędu.

Jan Królikowski w latach 2003 – 2007 był zastępcą Wójta Gminy Chełmiec. Wcześniej piastował stanowisko dyrektora, a później wiceprezesa Małopolskiej Hodowli Roślin. Był również Członkiem Rady Hodowców Roślin Uprawnych przy Ministrze Rolnictwa. Był zaangażowany w sprawy mieszkańców i oddany swojej społeczności.

– Znałem Jana Królikowskiego był wicewójtem za czasów wójta Stanisława Poręby i przez pół roku był moim zastępcą. Współpraca bardzo dobrze nam się układała. Bardzo miło wspominam spotkania w ramach Rady Senioralnej Gminy Chełmiec, bardzo aktywnie w nic uczestniczył. Na pięć minut przed tym jak dowiedzieliśmy się, że Jan Królikowski nie żyje, mieliśmy do niego dzwonić i zaprosić go na kolejne posiedzenie Rady Senioralnej – wyznaje w rozmowie z naszą redakcją wójt gminy Bernard Stawiarski. Gospodarz Chełmca składa kondolencje bliskim zmarłego.

Fot. gmina Chełmiec/
pixabay
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama