Trudne warunki na drogach. Wypadek w Starym Sączu (zdjęcia)

Trudne warunki na drogach. Wypadek w Starym Sączu (zdjęcia)

stary sącz, wypadek, osp, psp nowy sącz

Panujące warunki atmosferyczne stwarzają duże utrudnienie dla kierowców. Dziś (30 września) o godzinie 9.24 na ulicy Wielki Wygon w Starym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki KIA. Jednym z nich kierowała kobieta, drugim mężczyzna.

Jak mówi w rozmowie z portalem DTS24 st. bryg. Marian Marszałek, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, tym razem obeszło się na strachu. Cała akcja trwała raptem pół godziny. Doszło do czołowo bocznego zderzenia dwóch samochodów marki KIA.W obydwóch pojazdach znajdowali się sami kierujący.

– Ruch drogowy odbywał się normalnie, bez utrudnień. Na miejsce zostały wysłane trzy jednostki JRG 2 Nowy Sącz z łączną ilością dziesięciu strażaków. Było także miejscowe OSP, Pogotowie Ratunkowe oraz służby policyjne. Kierujący pojazdem mężczyzna nie uskarżał się na dolegliwości. Kobieta z kolei przebywała przez chwilę pod opieką ratowników, ale nie zachodziła konieczność przetransportowania jej do szpitala – mówi st. bryg. Marian Marszałem z PSP Nowy Sącz.

Okoliczności zdarzenia badała policja. Straty powstałe na skutek zdarzenia szacuje się na ok. 30 tysięcy złotych. Strażacy usunęli pozostałości i zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Fot: OSP Stary Sącz

Czytaj także: Samochód Jakuba Bocheńskiego znaleziony w Krakowie. Dwie wersje wydarzeń

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama