Zmarł radny Andrzej Bugański. ,,Jesteśmy w szoku, straciliśmy kolegę oddanego sprawom lokalnej społeczności”

Zmarł radny Andrzej Bugański. ,,Jesteśmy w szoku, straciliśmy kolegę oddanego sprawom lokalnej społeczności”

Andrzej Bugański, Gmina Tymbark

Zmarł sołtys wsi Zamieście i radny gminy Tymbark Andrzej Bugański. Miał 60 lat. Jego koleżanki i koledzy z rady są głęboko wstrząśnięci informacją o śmierci, która dzisiejszego dnia do nich dotarła. – Straciliśmy bardzo dobrego człowieka, który był oddany sprawom lokalnej społeczności – mówią w rozmowie z naszą redakcją.

Andrzej Bugański był sołtysem wsi Zamieście i radnym gminnym obecnej kadencji. Dbał o swoja małą ojczyznę i w ciągu czterech lat, kiedy sprawował mandat radnego, dał się poznać jako człowiek pracowity i zaangażowany w problemy ludzi.

– Jeszcze nie ochłonęliśmy po tej tragicznej wiadomości, która do nas dotarła i jeszcze długo nie ochłoniemy, bo straciliśmy ze swojego grona kolegę, którego polubiliśmy od pierwszego spotkania. Był ogromnie zaangażowany w sprawy gminy i sołectwa. Przez cztery lata zapisał się wspaniale w naszej pamięci i pamięci mieszkańców Zamieścia. To wszystko, co powstało tam w ostatnich latach, jest efektem jego pracy, uporu, determinacji i współpracy z mieszkańcami oraz radnymi – zaznacza w rozmowie z naszą redakcją dts24.pl Przewodnicząca Rady Gminy Tymbark Stanisława Urbańska.

Szefowa tymbarskiego samorządu zaznacza, że radnym jest niemiernie przykro, że odszedł człowiek pracowity, którego lubili, podziwiali i szanowali. – Jesteśmy w głębokim szoku i ubolewamy nad tym, co się stało – wyznaje Stanisława Urbańska.

Czytaj także: Nie żyje Witold Żytkowicz, sądecki biznesmen o złotym sercu. Był pasjonatem żeglarstwa i futbolu

 

Fot. Gmina Tymbark 

 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama