Zenek już w sobotę w Fabryce. Mamy dla was bilety

Już w najbliższą sobotę, 9 lutego w nowosądeckim klubie muzycznym Fabryka pojawi się Zenek Danon, znany też jako Kapusta, czy Kutapasja. Co się wydarzy na koncercie, tego nie wie nikt, gdyż artysta preferuje spontaniczność. Z całą pewnością można tylko stwierdzić, że w roli supportu wystąpi zespół Selfdestruction. Mamy dla Was dwa bilety na to niecodzienne wydarzenie. Co zrobić, aby wygrać jeden z nich? Przeczytaj poniżej.

wsb3

– Zenek został zrodzony z błota, przytulasów, muzyki i jedzenia. Odkąd ukończył 12 lat pisze sobie piosenki, które nacechowane są pełną swobodą tworzenia, na poważnie, na żarty, z przesłaniem lub bez, lekkie, ciężkie, co sobie tam chce. Chodźcie do nas ich posłuchać – zachęcają organizatorzy.

Jak informują, na scenie pojawi się trio w składzie: Zenek Danon-Kapusta-Kutapasja-Kupatasa-Kiełbasa – wokal, gitara, Tomek Antoniak –  bas, Michał „Mrufka” Jędras – bam bam.

Cena biletów w przedsprzedaży, które dostępne będą zarówno w klubie (kolekcjonerskie), jak i on-line to 20 zł. W dniu koncertu natomiast trzeba będzie zapłacić 30 zł.

Dwójka szczęśliwców otrzyma od nas zupełnie za darmo zaproszenia na koncert Zenka, który odbędzie się w sobotę o godzinie 19:30 w klubie Fabryka w Nowym Sączu.

Aby otrzymać jeden z biletów, znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o koncercie i w komentarzu pod nim napisz, z kim pójdziesz na koncert Zenka i dlaczego.

Będzie nam również miło, jeśli post dotyczący koncertu udostępnisz na swoim profilu.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy (6 lutego) do godz. 21. Później wyłonimy zwycięzców, czyli autorów najciekawszych komentarzy.


Zenek na scenie preferuje spontaniczność toteż nigdy nie wiadomo, co się na tych koncertach wydarzy. Do swoich największych sukcesów życiowych zalicza występ pod KFC z zespołem Kabanos 😀 Solowo nagrał w trzy lata sześć albumów, w tym takie odpały jak różowa płyta z jednorożcem na okładce dla dzieci, czy metalowy walec z tekstami napisanymi w akronimach.

Selfdestruction – (Rzeszów) – metal alternatywny/numetal. Zespół powstał w 2015 roku, a w jego skład wchodzą: Karina Makara (wokal), Marcin „Majk” Michalik (gitara), Kuba „Jaskół” Paszko (perkusja) oraz Marcin „Kusy” Kus (bas). Muzykę zespołu charakteryzują ciężkie i melodyczne riffy gitarowe, lekki lecz klimatyczny wokal, oraz zgrana i mocna sekcja rytmiczna. Od 2015 roku zagrali ponad 35 koncertów zarówno zorganizowanych samemu, jak i jako supporty Zenka (Kabanos), Divine Weep, czy też w ramach różnego rodzaju imprez takich jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Juwenalia czy Rockowyja. Aktualnie zespół planuje podbicie światowego rynku muzycznego ?

Więcej o sobotnim wydarzeniu TUTAJ.

źródło: Organizatorzy

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]