Przejechał na czerwonym i uderzył w Opla. Stłuczka na Rondzie Solidarności [FOTO]

Przejechał na czerwonym i uderzył w Opla. Stłuczka na Rondzie Solidarności [FOTO]

Dzisiaj po godzinie 17 na Rondzie Solidarności w Nowym Sączu, pracowały służby wezwane do zderzenia dwóch osobówek. Według relacji świadków, jedna osoba skorzystała z pomocy Pogotowia Ratunkowego na miejscu. 

Jak wynika z informacji od dyżurnego policji, kierowca nie zatrzymał się na czerwonym świetle i wjechał na skrzyżowanie uderzając w inny samochód. Wiemy już, że sprawca tego zdarzenia poniesie konsekwencje, a w tym przypadku będą one podwójne, bo za spowodowanie kolizji, jak również nie dostosowanie się do sygnalizacji świetlnej.

Rondo Solidarności, to specyficzne miejsce na drogowej mapie Nowego Sącza. Dużym wydarzeniem stało się zamontowanie tutaj systemu „Red Light” i konsekwencje dla kierowców, jakie to za sobą niosło. O sprawie wiele razy już informowaliśmy.

Późniejsze kontrowersje związane z mandatami oraz zmianami w organizacji ruchu również opisywaliśmy w swoich artykułach: System ,,RedLight” działa! Czy są już pierwsze mandaty? czy też: Koniec lęków przed Rondem Solidarności? Zielona strzałka będzie wyłączona.

Foto: Adrian Maraś / Czytelnik

Czytaj także: Czasowe zamknięcie ulicy Zielonej. Wyznaczono objazdy [FOTO]

 

Reklama