Zbiórka dla Kuby: Będą upominki dla najbardziej hojnych darczyńców!

Tydzień temu pisaliśmy o zbiórce, jaką koleżanki postanowiły zorganizować dla Jakuba Górowskiego. Chłopak od dwóch lat zmaga się z ciężką chorobą krwi i wymaga kosztownego leczenia. Dziewczynom udało się już zebrać sporą sumę, ale to wciąż za mało, by pokryć chociaż miesięczny koszt terapii nastolatka. Okazuje się jednak, że pojawił się sponsor, który postanowił zmotywować ludzi do działania i ufundować upominki dla najbardziej hojnych darczyńców.

– Portal internetowy Mad-Music przewidział upominki dla najbardziej hojnych darczyńców!  – poinformowała wczoraj Karolina Duran, która wraz z Dominiką Rosiek zorganizowała zbiórkę na rzecz Kuby.

Dziewczyny bardzo cieszą się ze wszelkich wpłacanych do tej pory datków.

– Jestem bardzo zadowolona. W dwa dni po ruszeniu zbiórki z 156 złotych zrobiło się ponad 2 tysiące, więc progres niesamowity – przyznaje Karolina.

W chwili obecnej na koncie, na które trafiają zebrane pieniądze, jest już ponad 3000 złotych. Przyjaciółki marzą jednak o tym, by zebrać 10 000. To kwota, która pokryje miesięczny koszt leczenia Kuby.

– Gdy Karolina zapytała mnie, czy mógłbym udostępnić link do zbiórki na Mad-Music.pl, od razu zamieściłem go w social mediach mojego portalu. Gdy trochę bardziej zainteresowałem się sprawą i zobaczyłem ile osób wpłaciło już pieniądze na leczenie Jakuba, postanowiłem przekazać nagrody rzeczowe, aby bardziej zmotywować ludzi. Każdy przecież lubi drobne upominki – mówi Piotr Michalik, prowadzący portal muzyczny Mad-Music.

– Dla dwóch osób, które wpłacą największą sumę przewidziany jest zestaw 5 albumów muzycznych, które w Polsce zostały wydane pod patronatem mojego portalu Mad-Music.pl. Mam nadzieję że to jeszcze bardziej zachęci do wpłacania większych sum pieniężnych oraz uzbierania potrzebnej kwoty w jak najkrótszym czasie – mówi mężczyzna.

Dziewczyny nie kryją swojej wdzięczności, a my mamy nadzieję, że znajdzie się jeszcze więcej osób o dobrych sercach i uda się zebrać, jak najwyższą kwotę. Każda złotówka, może przywrócić uśmiech na twarzy Kuby.

Wesprzeć zbiórkę może każdy. Link do niej jest TUTAJ. Na stronie akcji można śledzić na bieżąco, jak rośnie zbierana kwota.

fot. arch. Jakuba Górowskiego

Dobrzy ludzie spieszą na ratunek Kubie Górowskiemu. Cel: powstrzymać chorobę krwi

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.