Zbigniew Boniek do sądeczan: budujcie stadion!

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek przysłał prezesowi Sandecji Andrzejowi Dankowi list z gratulacjami z okazji wejścia Sandecji do ekstraklasy.

„Gratuluję z całego serca awansu do Ekstraklasy! Wasza drużyna, mimo, że do zakończenia rozgrywek pierwszoligowych pozostało jeszcze kilka kolejek, w pięknym stylu wkroczyła do elity polskiej piłki. Jestem pod wrażeniem Waszej pracy i ambicji, stylu gry i pewności z jaką sięgaliście po awans” – pisze w liście Zbigniew Boniek. „Jestem przekonany, że już zabieracie się do pilnej roboty, jaką jest budowanie stabilnej, nowoczesnej infrastruktury klubu. Apeluję do Waszych partnerów biznesowych i sponsorów, władz samorządowych i władz miejskich o godny, prawdziwie ekstraklasowy byt Sandecji.  Wierzę, że doczekamy się tak szybko jak będzie to możliwe, nowoczesnego obiektu, na którym swoje mecz będzie rozgrywać Wasz klub”

Czytaj również:

Sandecja będzie spółką akcyjną. Tak zdecydowali radni

Sandecja ma nowego prezesa

Radosław Mroczkowski: Cieszymy się z z sukcesu i już myślimy o kolejnych meczach

Fot. Wikipedia, Sandecja.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.