Zatrzymanie czterech poszukiwanych. Trzech trafiło do ZK w Nowym Sączu

Zatrzymanie czterech poszukiwanych. Trzech trafiło do ZK w Nowym Sączu

policja

Czterech poszukiwanych wpadło w ręce sądeckiej policji. Jeden z nich uniknął więzienia, płacąc grzywnę. Pozostali mężczyźni trafili do Zakładu Karnego w Nowym Sączu. 

– W ubiegłą środę (27 września) policjanci z Nowego Sącza i Grybowa podczas służby zatrzymali czterech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia wystawionych przez sądy. Trzech poszukiwanych zostało zatrzymanych na terenie Nowego Sącza – relacjonuje Aneta Izworska z zespołu pasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że 24-latek ma odsiedzieć 105 dni za kradzież, 48-latek karę 328 dni za to samo przestępstwo, z kolei 27-latek karę 11 miesięcy więzienia za krótkotrwałe użycie samochodu oraz niestosowanie się do orzeczonych środków karnych.

– Wszyscy zostali przekazani do Zakładu Karnego w Nowym Sączu. Z kolei czwarty z poszukiwanych został zatrzymany na terenie Grybowa przez miejscowych policjantów. 40-latek miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, ponieważ nie zapłacił grzywny – wyjaśnia Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

Finalnie mężczyzna zapłacił i uwolnił się od więzienia.

Czytaj także: Rowerowe oświadczyny, których nikt się nie spodziewał. Powiedziała ,,TAK” [WIDEO I ZDJĘCIA]

Fot. arch. KMP Nowy Sącz 

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama