Rowerowe oświadczyny, których nikt się nie spodziewał. Powiedziała ,,TAK” [WIDEO I ZDJĘCIA]

Rowerowe oświadczyny, których nikt się nie spodziewał. Powiedziała ,,TAK” [WIDEO I ZDJĘCIA]

Podczas kończącego sezon spotkania sądeckich kolarzy on uklęknął, a ona powiedziała ,,tak”. Obserwowało ich około 50 miłośników kolarstwa – nikt nie spodziewał się, że tego dnia Andrzej oświadczy się Joannie.

Sądeccy kolarze zebrali się w środę (27 września) na ostatni IC, czyli swój cykliczny przejazd odbywający się co tydzień po tej samej, ustalonej trasie. Około 50 rowerzystów wyruszyło znaną wszystkim trasą. Zapewne nie sądzili wtedy, że na końcu trasy ich kolega, Andrzej Jojczyk uklęknie i oświadczy się swojej partnerce Joannie Brońskiej.

Stwierdziłem, że to jest odpowiedni moment ponieważ obydwoje z Asią jeździmy na rowerach i to dla nas naturalne „środowisko” – opowiada w rozmowie z redakcją dts24 Andrzej.

Partnerka była zaskoczona i wzruszona. Podobnie jak wszyscy.

Nikt się nie spodziewał. Nawet kolega, któremu dałem kamerkę żeby ten moment nagrał,  sam nie wiedział co tak naprawdę będzie nagrywał – dodaje rowerzysta.

Andrzej Jojczyk hobbistycznie na rowerze jeździ już od 30 lat i w swoją pasję wciągnął również partnerkę, która teraz dzieli z nim miłość do tego sportu.

Narzeczonym życzymy tylko i wyłącznie szczęścia oraz dalszych rowerowych przygód!

 

fot. arch. prywatne Andrzeja Jojczyka

wideo: Andrzej Jojo

Czytaj też:

dts24 poleca! Poezja połączona z jazzem i muzyką etniczną. Płyta ,,Prześwity” patrzy na to co ukryte

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama