Sądecczyzna. Drogi powiatowe w trzech miejscowościach będą zamknięte

Sądecczyzna. Drogi powiatowe w trzech miejscowościach będą zamknięte

Mszalnica

W najbliższym czasie z powodu prowadzonych prac modernizacyjnych zamknięte zostaną trzy odcinki dróg powiatowych na Sądecczyźnie. Utrudnienia będą występować w Roztoce Wielkiej (gmina Łabowa), Kamionce Wielkiej oraz w Mszalnicy (gmina Kamionka Wielka). W przypadku kiepskiej pogody, remonty mogą zostać przesunięte.

Roztoka Wielka

Roboty związane z modernizacją drogi powiatowej nr 1521 K Roztoka Wielka – Roztoka Wielka ruszyły już dzisiaj. Trasa jest na razie przejezdna, ale kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Prace obejmują frezowanie nawierzchni, stabilizację podbudowy oraz wykonanie nowej nawierzchni jezdni.

Od poniedziałku, 2 października, odcinek drogi w Roztoce Wielkiej zostanie zamknięty aż do odwołania (w km 1+000 ÷ 2+410).

Mszalnica

W planach są także prace remontowe na drodze powiatowej nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa. 0,5-kilometrowy odcinek w miejscowości Mszalnica zostanie wyłączony z ruchu od 4 do 18 października – w km 11+883 ÷ 12+383 (od budynku nr 235 do budynku nr 375).

Jak zaznaczają przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Sączu, kierowcy mogą w tym czasie korzystać z objazdu drogą powiatową nr 1581 K Piątkowa – Mystków, drogą krajową nr 28, a także drogami gminnymi.

Kamionka Wielka

Jak pisaliśmy TUTAJ, w przyszłym tygodniu zamknięta zostanie też droga powiatowa nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka. Wstępnie jej odcinek miał być nieprzejezdny już dzisiaj, jednak plany zostały zmienione ze względu na opóźnienia przy budowie chodnika.

Prace związane z wykonywaniem warstw bitumicznych nawierzchni prowadzone będą w poniedziałek, 2 października od godziny 8:00 do 16:00 w km 0+180 do km 1+068 (początek ok. 1 km od skrzyżowania z drogą powiatową Nowy Sącz – Florynka).

mapki: Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Reklama