Zaprezentowano nową koncepcję stadionu Sandecji [wizualizacja]

Zaprezentowano nową koncepcję stadionu Sandecji [wizualizacja]

Stadion Sandecji, projekt

Przy ul. Kilińskiego 47 zaprezentowano wizualizację nowego stadionu Sandecji. Jednym z widzów kameralnej prezentacji był prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza. Jak poinformował prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, stadion będzie miał ponad 8 tys. miejsc na trybunach. Koszt inwestycji w takim rozmiarze to 50,6 mln. zł

– Poprosiłem prezesa firmy Blackbird aby przelał na deskę kreślarską to, co ma w głowie. Mam nadzieję, że ta wizja spotka się z Waszą akceptacją – zwrócił się do zebranych kibiców prezydent Nowego Sącza. – Zwróćcie uwagę na bryłę stadionu. Chciałem żeby była to bryła zamknięta, żeby wszystkie trybuny były kryte i żeby padła ta magiczna liczba 8111 miejsc….

Mamy kredyt, mamy pozwolenie na budowę, mamy częściowy odbiór tego etapu, który już jest za nami, dokonany przez Straż Pożarną i Sanepid. Będziemy zapraszać niebawem komisję PZPN i ufam, że dopuści ten obiekt jeszcze w tym sezonie do gry, aby kilkanaście meczy w tym sezonie nasza drużyna mogła rozegrać przy K47. Mam nadzieję, że dobędziemy tyle punktów, że zaskoczymy ekstraklasę – dodał Handzel.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.