Chrobry zabrał punkty Sandecji

fot. Sandecja.pl

I liga. Sandecja Nowy Sącz przegrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów. W spotkaniu padła tylko

I liga. Sandecja Nowy Sącz przegrała na wyjeździe z Chrobrym Głogów. W spotkaniu padła tylko jedna bramka.

 

CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 1:0 (0:0)

1:0 Rzuchowski 70.

CHRBORY: Leszczyński – Michalec, Bougaidis, Pila, Ziemann – Bochnak (84 Cywka), Dziabek (62 Ilków-Gołąb), Kolenc, Turski – Rzuchowski, Lebedyński.

SANDECJA: Pietrzkiewicz – Słaby (72 Wolny), Osyra, Rudol (62 Walski), Piter-Bućko – Janicki (72 Koryń), Zych, Chmiel, Sovsic – Fall (62 Szczepanek), Dikov.

: Leszczyński – Michalec, Bougaidis, Pila, Ziemann – Bochnak (84 Cywka), Dziabek (62 Ilków-Gołąb), Kolenc, Turski – Rzuchowski, Lebedyński.

SANDECJA: Pietrzkiewicz – Słaby (72 Wolny), Osyra, Rudol (62 Walski), Piter-Bućko – Janicki (72 Koryń), Zych, Chmiel, Sovsic – Fall (62 Szczepanek), Dikov.

Wyjazd do Głogowa zakończył się nieznaczną porażką podopiecznych Dariusz Dudka. Spotkanie mogło jednak ułożyć się całkiem inaczej. Na początku spotkania Sandecja grała odważnie w ofensywie i stworzyła kilka groźnych sytuacji. Niewiele brakowało, aby na prowadzenie gości wyprowadził Chmiel, jednak w decydującym momencie nie trafił w piłkę. Szansę na gola miał również Fall. Z upływem czasu Chrobry coraz bardziej się rozkręcał i stwarzał zagrożenie pod bramką Sandecji. Pietrzkiewicz był jednak bardzo dobrze dysponowany i nie dał się zaskoczyć.

Po zmianie stron utrzymywała się wyrównana gra. W 52 minucie odgryzła się Sandecja, gdy nieznacznie niecelny strzał oddał Janicki. Dobrą okazję miał również Dikov i Zych. Celowniki zawodników gości były jednak rozregulowane. W 73 minucie skuteczności nie zabrakło natomiast Chrobremu. Po podaniu Turskiego z bliskiej odległości piłkę do siatki skierował Rzuchowski. Sandecja w ostatnim kwadransie mocno przycisnęła i zasługiwała na zdobycie wyrównującego gola. Dobre okazje miał zwłaszcza Chmiel i Kobryń.

Czytaj też:

Zaprezentowano nową koncepcję stadionu Sandecji [wizualizacja]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.