Zaginął 53-letni Tomasz. Trwają poszukiwania

Zaginął 53-letni Tomasz. Trwają poszukiwania

Tomasz Czerepko

Zaginął Tomasz Czerepko z miejscowości Lipinki. Mężczyzna najprawdopodobniej wyszedł z domu 28 stycznia i od tamtej pory nie skontaktował się z bliskimi, ani nie wrócił do miejsca zamieszkania. Poszukiwania 53-latka prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach.

Tomasz Czerepko ma około 160 cm wzrostu, zielone oczy i prosty nos. Jego włosy są krótkie, czarne, ale też miejscami siwe. 53-latek nie posiada żadnych znaków szczególnych. Urodził się w 1971 roku.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w szaro-czarną długą zimowa kurtkę z poprzeczną kieszenią z napisem „Arctic” na prawej piersi.

Jak informują gorliccy funkcjonariusze, zaginiony najprawdopodobniej 28 stycznia opuścił miejsce zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku. Nie nawiązał później kontaktu telefonicznego i nie wrócił do domu. Policjanci zaznaczają, że zaginiony może przebywać w Krakowie.

– Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach na nr tel. 47 83 44 225 lub 47 83 44 215 ew. 112 – apelują mundurowi.

fot. KPP w Gorlicach

Czytaj też: Strażackie wspomnienia z najtrudniejszych akcji. Willa Tatrzańska

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama