Pojedziesz kolejką na Jaworzynę i zwiedzisz kopalnię soli za pół ceny

Jeszcze jutro, czyli w niedzielę 8 października jest okazja, aby skorzystać z potężnego rabatu na rozmaite przyjemności.  Wszystko za pół ceny. Rabat daje na przykład Kolej Gondolowa na Jaworzynę, Kopalnia Soli w Bochni, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Terma Bania w Białce Tatrzańskiej i  Rodzinny Ogród Mazurówka w Uściu Gorlickim. Za pół ceny też można zafundować sobie rejs do Tyńca z przewodnikiem z przystani Wawel i zjeść w restauracji Da Pietro w Krakowie.

Wszystkie wymienione i wiele innych obiektów oferują 50-procentowy upust w ramach akcji „Polska – zobacz więcej; weekend za pół ceny” . Jest to inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej . Ideą przedsięwzięcia jest kuszenie Polaków do zwiedzania i zabawy również poza sezonem wakacyjnym.

8 października 2017 r. oprócz pięknych jesiennych widoków można otrzymać specjalny rabat na wyjazd kolejką. W ramach akcji “Weekend za pół ceny” będzie można skorzystać  też z promocyjnej oferty Hotelu Jaworzyna Krynicka i zakupić pobyt ze śniadaniem z  rabatem. Zapraszamy na Jaworzynę Krynicką i przypominamy, że od 30 października rozpocznie się planowy przegląd techniczny kolei gondolowej, który potrwa do 1 grudnia 2017 r. – kuszą gospodarze jednej z ulubionych turystycznych atrakcji Ziemi Sądeckiej.

Chcesz przejrzeć wszystkie oferty za pół ceny? Zajrzyj TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.