Za nas mówią wyniki – marszałek gratuluje zawodnikom UKS Evan

Za nas mówią wyniki – marszałek gratuluje zawodnikom UKS Evan

W Krakowie marszałek Witold Kozłowski spotkał się z przedstawicielami UKS Evan Nowy Sącz. Okazją było podsumowanie osiągnięć nowosądeckiego klubu.

Zawodniczki i zawodnicy UKS Evan Nowy Sącz w 2020 roku wywalczyli aż 18 medali mistrzostw Polski w kick-boxingu, w ty, (9 złotych, 5 srebrnych i 4 brązowe. Sądeczanie wywalczyli również dwa medale mistrzostw Polski w boksie, jeden złoty i jeden srebry).
– Gratuluję świetnej, sportowej postawy zawodnikom i działaczom UKS Evan Nowy Sącz. – mówił podczas spotkania marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski. – Sport, szczególnie na mistrzowskim poziomie, wymaga nie tylko iskry talentu, ale również bardzo konsekwentnej i ciężkie pracy na treningach. Dobrze, że ta pasja, ambicja i wytrwałość wpajane są młodemu pokoleniu. Życzę kolejnych sukcesów w 2021 roku.

W krakowskim spotkaniu z marszałkiem Witoldem Kozłowskim wzięli udział Krzysztof Bulanda – prezes UKS Evan Nowy Sącz, trener boksu i kick-boxingu, tegoroczna mistrzyni Polski w boksie i kick-boxingu Gabriela Migda wraz z ojcem Andrzejem Migdą. Nowosądecka zawodniczka reprezentowała również Polskę podczas grudniowych Mistrzostw Europy Kadetek w boksie w Sofii. W latach 2016 – 2019 zawodniczka UKS Evan Nowy Sącz zdobyła mistrzostwo Polski kadetek w boksie, trzy tytuły wicemistrzyni Polski oraz dwa brązowe medale w kick-boxingu. Warto dodać, że zawodnicy UKS Evan w latach 2004-2020 zdobyli ponad tysiąc medali mistrzostw i Pucharów Świata, Europy i Polski.
– Podczas wizyty w Krakowie chcieliśmy serdecznie podziękować panu marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu za pomoc przy organizacji Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, które odbywały się we wrześniu w Krynicy Zdroju – mówił prezes UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Dziękujemy za pomoc i wsparcie, o które tak trudno w Nowym Sączu. Chiałbym dodać, że za nas mówią wyniki, zdobyte medale i tytuły. Przed nami kolejne sportowe wyzwania oraz organizacyjne. A już za kilka dni rozpoczynamy zgrupowanie sportowe i przygotowania do nowego sezonu.
Fot: Arch. UMWM

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.