Nowy Sącz: mężczyzna przyniósł do komendy tajemniczą przesyłkę. Trwają działania służb

Około godziny 14:00 do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy ulicy Grottgera mężczyzna przyniósł przesyłkę, która według niego może być niebezpieczna. Policjanci i strażacy pracują nad ustaleniem tego, co znajduje się w paczce.

Na miejscu są trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu. Działania strażaków polegają w tej chwili na rozpoznaniu sytuacji.

– Mężczyzna przyniósł do komendy przesyłkę, w której, jak twierdzi, może być ciecz niewiadomego pochodzenia. Musimy sprawdzić, czy jest ona bezpieczna. Nie możemy zbagatelizować takiej sprawy – informuje asp. Iwona Grzebyk-Dulak Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

Z relacji mężczyzny wynika, że zawartość paczki, którą otrzymał, może być niebezpieczna. Jak dodaje policjantka, przesyłka została zabezpieczona i będzie sprawdzana zarówno przez policjantów jak i strażaków.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.