Z ostatniej chwili: Iza Szafrańska na żywo! Pomóżmy jej przejść dalej

Z ostatniej chwili: Iza Szafrańska na żywo! Pomóżmy jej przejść dalej

Przed momentem Izabela Szafrańska z Lipnicy Wielkiej wystąpiła na żywo w programie The Voice of Poland. Jej dalszy udział w muzycznym show zależy od nas! Sądeczanka potrzebuje naszych głosów aby dostać się do dalszego etapu rywalizacji.

Każdy, kto kibicuje zdolnej 25-latce powinien wysłać SMS o treści 1 pod numer 7350 (koszt SMSa to 3,69 zł). To właśnie głosy telewidzów mogą zadecydować o dalszym losie zawodnika w programie.

Izabela Szafrańska wykonała utwór pt. ,,There you’ll be”, otwierając dzisiejsze występy. Jej mocny głos jak zwykle zachwycał, a wykonanie klimatycznej piosenki przyprawiało o gęsią skórkę.

Musisz mieć nerwy ze stali, żeby otwierać tego typu show. Wielkie gratulacje za to, że przetrwałaś, a przede wszystkim zrobiłaś to w sposób magiczny. – mówił Piotr Cugowski. – Jesteś gotowa na podbicie Polski.

W poprzednim odcinku, emitowanym 3 listopada, na muzycznym ringu rozegrały się tak zwane Nokauty. Wtedy to Iza po mistrzowsku zaśpiewała utwór Jennifer Rush pt.: ,,The power of love”, zapewniając sobie tym samym udział w występach na żywo. Dziś drużyna Michała Szpaka, do której należy sądeczanka liczy cztery osoby o wyjątkowych głosach. Do kolejnego odcinka mogą dostać się tylko dwie z nich. Jedna zostanie wybrana przez telewidzów, druga przez trenera.

Trzymamy kciuki! My już wysłaliśmy SMS, a Wy?

AKTUALIZACJA: Głosowanie zostało już zakończone. Dziękujemy wszystkim za pomoc. Michał Szpak zdecydował, że Iza przechodzi do kolejnego etapu! Gratulujemy! Więcej TUTAJ.

The Voice of Poland: sądeczanka Iza znokautowała przeciwników! [film]

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama