The Voice of Poland: sądeczanka Iza znokautowała przeciwników! [film]

Izabela Szafrańska wystąpi w odcinkach na żywo programu The Voice of Poland! Mieszkanka Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna) przed chwilą po raz kolejny pojawiła się na muzycznym ringu telewizyjnego show. Jej występ zachwycał. 25-latka pokonała przeciwników w tak zwanym ,,Nokaucie” i jako jedna z czterech osób ze swojej drużyny dostała się do kolejnego etapu programu.

Iza wykonała utwór Jennifer Rush pt.: ,,The power of love”. Niesamowity, mocny głos lipniczanki przyprawiał o gęsią skórkę. – Ale petarda... – stwierdził prowadzący program Tomasz Kammel, gdy skończyła śpiewać.

https://www.youtube.com/watch?v=bFPju0JSGGo

W dzisiejszym odcinku każdy z trenerów musiał zdecydować, które cztery osoby ze swojej drużyny zabiera do kolejnego etapu. Michał Szpak pożegnał się z trzema wokalistami, ale nie z Izabelą. – Pewne jest jedno: że ja z Izą chcę iść dalej na pewno – mówił tuż po wysłuchaniu jej występu.

25-latka śpiewała jako szósta i wszystkie cztery zwycięskie fotele były już zajęte. Jej trener musiał zrezygnować z jednego z uczestników, aby zrobić dla niej miejsce, jednak nie wahał się tego zrobić. – Kiedy śpiewa, wciąga słuchacza do swojego świata i to jest fajne. Cieszę się, że doszła ze mną do tego etapu – przyznał Michał Szpak.

Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć Izabelę Szafrańską podczas odcinków na żywo. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

O wcześniejszych występach Izy w programie The Voice of Poland przeczytać można TUTAJ.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.