Brawo! Iza Szafrańska w kolejnym etapie The Voice of Poland! [film]

Izabela Szafrańska Przeszła dalej! Dziś zobaczyliśmy lipniczankę w występie na żywo w programie The Voice of Poland. Jej wykonanie jak zwykle zachwycało. Po raz kolejny niesamowity, mocny głos zapewnił jej przepustkę do kolejnych odcinków.

Renault2

Na tym etapie rywalizacji w każdej z drużyn były cztery osoby. Do kolejnego odcinka przechodzą zaledwie dwie. Jedna z nich dostawała przepustkę na podstawie największej ilości wysłanych przez widzów SMSów, drugą natomiast wybierał trener.

Iza Szafrańska należy do ekipy Michała Szpaka. Jednak to nie 25-latka zdobyła dziś najwięcej głosów ze strony widzów. Dzięki SMS-om do kolejnego etapu dostała się Natalia Zastępa. Lipniczanka podbiła natomiast serce swojego trenera i to on zdecydował o jej dalszym udziale w programie.

Podczas dzisiejszego występu na żywo na muzycznym ringu sądeczanka wykonała utwór ,,There you'll be". Jej głos zachwycał.

Musisz mieć nerwy ze stali, żeby otwierać tego typu show. Wielkie gratulacje za to, że przetrwałaś, a przede wszystkim zrobiłaś to w sposób magiczny. - mówił Piotr Cugowski. - Jesteś gotowa na podbicie Polski.

Grzegorz Hyży stwierdził natomiast, że słyszy w wykonaniu Izy sporo cech Celine Dion. - Ale tych dobrych cech, tej łatwości we wchodzeniu na szczyty. Ty się nie męczyłaś. Byłaś spokojna i ten spokój dotarł do mnie i unosił się wokół ciebie. Nie bałem się, mimo, że nie słyszałem cię na próbach, to wiedziałem po pierwszych dźwiękach, że sobie poradzisz.

Dziś przed występem każdego z zawodników wyemitowane zostały też krótkie filmiki nagrane przez nich samych. Izabela w swoim materiale pokazała kawałek swojej małej ojczyzny - Lipnicy Wielkiej. Zabrała telewidzów do swojej szkoły, a także na próbę Zespołu Regionalnego Lipniczanie, w którym to stawiała swoje pierwsze kroki w świecie muzyki.

Prowadzący The Voice of Poland Maciej Musiał oraz Tomasz Kammel przypomnieli też o innych talentach Izy, jak choćby tanecznym i sportowym.

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.