Brawo! Iza Szafrańska w kolejnym etapie The Voice of Poland! [film]

Izabela Szafrańska Przeszła dalej! Dziś zobaczyliśmy lipniczankę w występie na żywo w programie The Voice of Poland. Jej wykonanie jak zwykle zachwycało. Po raz kolejny niesamowity, mocny głos zapewnił jej przepustkę do kolejnych odcinków.

wsb3

Na tym etapie rywalizacji w każdej z drużyn były cztery osoby. Do kolejnego odcinka przechodzą zaledwie dwie. Jedna z nich dostawała przepustkę na podstawie największej ilości wysłanych przez widzów SMSów, drugą natomiast wybierał trener.

Iza Szafrańska należy do ekipy Michała Szpaka. Jednak to nie 25-latka zdobyła dziś najwięcej głosów ze strony widzów. Dzięki SMS-om do kolejnego etapu dostała się Natalia Zastępa. Lipniczanka podbiła natomiast serce swojego trenera i to on zdecydował o jej dalszym udziale w programie.

Podczas dzisiejszego występu na żywo na muzycznym ringu sądeczanka wykonała utwór ,,There you’ll be”. Jej głos zachwycał.

https://www.youtube.com/watch?v=Vg1o0XEqcl8&feature=share&fbclid=IwAR3tpJ-11TiNkQ7ZiyktHHWsvq7C0L3Lv7xa4wS35-UqUwDwh6UHbnwjc6o

– Musisz mieć nerwy ze stali, żeby otwierać tego typu show. Wielkie gratulacje za to, że przetrwałaś, a przede wszystkim zrobiłaś to w sposób magiczny. – mówił Piotr Cugowski. – Jesteś gotowa na podbicie Polski.

Grzegorz Hyży stwierdził natomiast, że słyszy w wykonaniu Izy sporo cech Celine Dion. – Ale tych dobrych cech, tej łatwości we wchodzeniu na szczyty. Ty się nie męczyłaś. Byłaś spokojna i ten spokój dotarł do mnie i unosił się wokół ciebie. Nie bałem się, mimo, że nie słyszałem cię na próbach, to wiedziałem po pierwszych dźwiękach, że sobie poradzisz.

Dziś przed występem każdego z zawodników wyemitowane zostały też krótkie filmiki nagrane przez nich samych. Izabela w swoim materiale pokazała kawałek swojej małej ojczyzny – Lipnicy Wielkiej. Zabrała telewidzów do swojej szkoły, a także na próbę Zespołu Regionalnego Lipniczanie, w którym to stawiała swoje pierwsze kroki w świecie muzyki.

Prowadzący The Voice of Poland Maciej Musiał oraz Tomasz Kammel przypomnieli też o innych talentach Izy, jak choćby tanecznym i sportowym.

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]