Young Igi przyjedzie do Nowego Sącza z nowym albumem. „Najlepsza płyta jaką zrobiłem”

Young Igi przyjedzie do Nowego Sącza z nowym albumem. „Najlepsza płyta jaką zrobiłem”

igi

Na 24 maja zaplanowano premierę nowego albumu Igora Ośmiałowskiego. Dla sądeckich fanów artysty i muzyki trap to całkiem niezła informacja, bo już w tym roku Young Igi wystąpi w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim.

Young Igi urodził się w 1999 roku. Został zauważony 7 lat temu, dzięki prowadzonemu przez siebie kanałowi na platformie Youtube. Tak zaczęła się jego przygoda z wielką sceną. Od tego czasu zdążył współpracować z Peją, Quebonafide, Kizo i Malikiem Montaną.

Jego najnowsza płyta nosi tytuł „Ekskluzywny głód”. Produkcja powstała przy współpracy z Sergiuszem i 2K. Przed premierą Young Igi buduje wśród swoich fanów atmosferę wyczekiwania. Najpierw pochwalił się utworem „Chess Club, potem „15 minut” a teraz ukazał w sieci piosenkę „Na wieki”.

Jak sam przyznaje, nowy album został zrealizowany dokładnie tak, jak sobie to zaplanował i jest najlepszą wersją jego twórczości. – „Ekskluzywny głód” to pół roku nieprzespanych nocy, 100 butelek Hennessy, kupa śmiechu, nowe przyjaźnie i najlepsza płyta jaką zrobiłem. Coś świeżego – moja wizja rapu w Polsce po raz pierwszy dowieziona od A do Z tak jak to miałem w głowie. Może nawet i trochę lepiej, bo każda z osób, z którą pracowałem, włożyła w to więcej niż siebie – przyznał za pośrednictwem social mediów. Jego koncert w Nowym Sączu odbędzie się 14 września 2024 w Parku Strzeleckim.

Czytaj także: Wojciech Szczepanik zajął 2. miejsce na Majorce w prestiżowym wyścigu [ZDJĘCIA]

Fot. Young Igi / instagram

Reklama