Wysowa: ekstremalny wyścig kolarski dla amatorów. Może jesteś kandydatem na zwycięzcę?

Będą ciężkie rundy, strome podjazdy, zawrotne tempo na zjazdach i finisz pod górę. Warunki trudne i wymagające, ale nie może być inaczej ponieważ kolarze – amatorzy biorący udział 27 sierpnia w Wyścigu Kolarskim Wysowa 2017 będą musieli zmierzyć się z trasą górskich szosowych Mistrzostw Polski. Wciąż można zgłosić swój akces to tej imprezy i spróbować swoich sił w ekstremalnych warunkach.

Do udziału zaproszeni są ambitni amatorzy, gotowi do zmierzenia się z urozmaiconymi rundami – mówi Marek Kosicki, dyrektor wyścigu. – Proponujemy dwa dystanse do wyboru, liczące odpowiednio 75 i 50 kilometrów.

Każdy z dystansów składa się z 25-kilometrowych rund oraz dojazdu do mety o tej samej długości, zaś podczas rundy trzeba będzie pokonać przede wszystkim dwa ciężkie podjazdy.

W Beskidach zapowiada się więc rasowe ściganie, które powinno skusić wszystkich żądnych wrażeń– zachęca Marek Kosicki. –  Wywalczony w Wyścigu Kolarskim Wysowa 2017 tytuł najlepszego górala-amatora będzie stanowił wyborne zakończenie wakacyjnego sezonu. 

Do startu można zapisywać się na stronie www.gorskieszosowe.pl w zakładce „zgłoszenia”, a także w dniu wyścigu (niedziela, 27 sierpnia) osobiście na Stadionie LKS w Uściu Gorlickim między 10.00 a 13.45.

Program Wyścigu Kolarskiego Wysowa 2017 – 27 sierpnia 2017

  • 10.00 – 13.45 – zapisy w Biurze Zawodów na Stadionie LKS w Uściu Gorlickim
  • 14.00 – start w Uściu Gorlickim dla kategorii wiekowych Młodzież, Dwudziestolatkowie, Trzydziestolatkowie i Czterdziestolatkowie (2 rundy 25 km + dojazd 25 km)
  • 14.50 – start w Uściu Gorlickim dla kategorii wiekowych Pięćdziesięciolatkowie, Seniorzy i Kobiety (1 runda 25 km + dojazd 25 km)
  • 16.15 – meta w Wysowej-Zdrój

fot. organizatorzy

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.