WRACA KINO! Helios ma dla Was prezent. Rozdajemy podwójne zaproszenie na nocny seans

Kalifornijska firma, zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham), milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało…

Wraca KINO!

Na powitanie mamy dla Was upominek od gospodarzy nowosądeckiego Kina Helios – podwójne zaproszenie na seans przedpremierowy filmu „Jeden gniewny człowiek”. Seans jutro (21 maja) dziesięć minut po północy!

Jak zapewnić sobie szansę na prezent? Proste! W komentarzu pod informacją o powrocie kina na naszym profilu na Facebooku napisz odpowiedź na pytanie: co budzi TWÓJ gniew i dlaczego?
Autorka/autor najciekawszej wypowiedzi pójdzie do kina, z osobą towarzyszącą, za darmo 🙂

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.