WIŚNIOWSKI z potrójną siłą w kampanii smartCONNECTED

WIŚNIOWSKI z potrójną siłą w kampanii smartCONNECTED

Najnowsza kampania reklamowa firmy WIŚNIOWSKI pokazuje po raz kolejny, że jest to marka wykreowana z pomysłem.

Specjaliści od marketingu zadbali o to, aby jej przekaz dotarł do szerokiego grona odbiorców i to w jak najlepszym stylu. W ramach kampanii smartCONNECTED realizowane są działania reklamowe: outdoor, spoty reklamowe w telewizji oraz w radiu.

Tegoroczna kampania sponsorska marki WIŚNIOWSKI to zapowiedź nowoczesnej technologii smartCONNECTED, która jest już dostępna w ofercie producenta. Spoty emitowane są w największych stacjach telewizyjnych. Przekaz został wzmocniony spotami radiowymi w stacji RMF FM oraz RMF Classic. Łączona kampania – spot 30 sekund oraz wskazanie sponsorskie 8 s, emitowane są w całej Polsce. Spoty radiowe- tak samo jak i telewizyjne będzie można usłyszeć w paśmie primetime. Dodatkowo w 10 miastach Polski znajdują się billboardy promujące najnowszą ofertę marki. Billboardy umieszczone zostały w takich miastach jak: Katowice, Wrocław, Bielsko–Biała, Sosnowiec, Chorzów, Bydgoszcz, Szczecin, Częstochowa, Gdańsk, Poznań. Założeniem nowej kampanii jest przedstawienie najnowszej oferty smartCONNECTED. Komunikacja skierowana jest nie tylko do miłośników nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim do konsumentów, którzy chcą zwiększyć komfort oraz bezpieczeństwo w swoim domu.

Spójny przekaz marketingowy to klucz do sukcesu każdej pomyślnie przeprowadzonej kampanii. Dlatego w swoich nowych spotach telewizyjnych, reklamach outdoorowych i internetowych, WIŚNIOWSKI wybrał schemat nadający marce aurę innowacyjności i przyciągający uwagę klientów zafascynowanych nowinkami technologicznymi. WIŚNIOWSKI świadomie wykorzystuje zatem swoje atuty aby jednoznacznie trafić do odbiorców z jasnym i spójnym przekazem, za pośrednictwem telewizji, Internetu, prasy, billboardów a radia. Intensywność kampanii w połączeniu z jej integralnością to prosty przepis na sukces.

 

źródło: wisniowski.pl 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama