„Czas dla Mam” [WYNIKI KONKURSU]

„Czas dla Mam” [WYNIKI KONKURSU]

Warto brać udział w konkursach Dobrego Tygodnika Sądeckiego! Przekonała się o tym Maria Nowak, zwyciężczyni konkursu pod hasłem: „Czas dla Mam”. Pani Maria odpowiedziała poprawnie na pytania konkursowe oraz w kreatywny sposób uzasadniła, dlaczego to ona powinna wygrać voucher do Studia Urody Maria o wartości 150 zł.

Oto wypowiedz która przekonała komisje konkursową:

„Dlaczego to ja powinnam wygrać ten voucher i podarować mojej mamie? To wcale nie takie proste pytanie, więc poprosiłam o pomoc paru… ministrów. Oto co odpowiedzieli: Minister Środowiska: Bo kosmetyki jakie stosuje Studio Urody „Maria” są całkowicie naturalne i stworzone w zgodzie z naturą. Minister Zdrowia: Bo ten zabieg doskonale zrelaksuje Twoją mamę i sprawi, że jej zmęczona twarz odmłodnieje o kilka lat. Minister Finansów: Bo voucher jest dla Ciebie absolutnie bez kosztowy. Minister Gospodarki: zgadzam się z kolegą od Finansów! Wygraj ten voucher i biegnij do mamy!

I jak tu nie zgodzić się z tyloma tęgimi głowami? „

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.