Wiemy, kto zagra na Pannonica Festival 2019. Będzie ogień!

Wiemy, kto zagra na Pannonica Festival 2019. Będzie ogień!

Niemal każdy, kto choć raz był na Pannonica Festival, z niecierpliwością oczekuje na kolejną edycję tego wyjątkowego wydarzenia. W tym roku już po raz siódmy w ,,krzakach” nad Popradem zgromadzi się wielka pannoniczna rodzina, by w towarzystwie bałkańskich i karpackich rytmów oraz pięknej przyrody przeżyć niezapomnianą zabawę. W nocy z 9 na 10 marca w audycji Noc z Jedynką – Wschodni Front Polskiego Radia ujawniono, kto tym razem pojawi się w Barcicach i rozpali ogień w sercach publiczności.

Kto wystąpi na trzydniowym festiwalu w 2019 roku? Znamy już 9 z 12 zespołów. Będą to: Bora Dugić (Serbia), Goran Bregović and His Funeral & Wedding Band (Serbia, Macedonia, Bułgaria), Bulgarian Voices Angelite (Bułgaria), Kočani Orkestar (Macedonia), Etnorom (Węgry), Adam Strug (Polska), Bisserov Sisters (Bułgaria), Stefan Mladenović Orkestar feat. Heyli (Serbia, Polska) oraz Baro Drom Orkestar (Włochy). Z pewnością jak zwykle wrażeń nie zabraknie, a nogi same będą rwać się do tańca.

Jednak Festiwal Pannonika to nie tylko koncerty. To także czas odpoczynku, oderwania od codzienności. Chętni mogą spędzić nad Popradem całe trzy dni, zamieszkując na dużym polu namiotowym, a w ciągu dnia uczestnicząc w różnego rodzaju warsztatach np. rękodzielniczych. Nie brakuje tu grup przyjaciół, zakochanych par, rodzin z dziećmi, ale i samotnych miłośników niezwykłej atmosfery. Podczas festiwalu można spróbować także kuchni regionalnej i przysmaków przywiezionych z przeróżnych zakątków globu, czy zakupić wspaniałe folkowe pamiątki.

Najbliższa edycja zbliża się wielkimi krokami. Już teraz można nabyć bilety na poszczególne dni imprezy, czy też trzydniowe karnety. Barcice rozpalą się do czerwoności 29, 30 i 31 sierpnia.

Pannonika to prawdziwa społeczność, rodzina. Nie ma tu miejsca na stres, czy kłótnie, a o niezwykłym wydarzeniu chyba nigdy się nie zapomina. W jego klimaty doskonale wprowadza film, stworzony podczas ostatniej edycji imprezy.

fot. KNB (Pannonika 2018)

6. edycja Pannoniki zakończona z ogniem. Około 5 tysięcy osób dołączyło do wyspy szczęśliwości

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.